Пупс• 13 июля 2021
Нестандартна кухня. Стільниця і підвіконня.
Маємо нестандартну кухню. Зараз робимо ремонт і постало питання заміни підвіконня. Радять зробити підвіконня з такої ж стільниці, як на меблях. Але ми меблі будемо замовляти потім пізніше після ремонту. Так от в чому питання, чи варто залишати недороблене підвіконня? І як продають меблеві стільниці, на метраж чи листами? Як бачите по фото, робоча зона зліва у ніші, зовсім маленька. Справа від дверей плануємо поставити холодильник і шафу-буфет.
Меряю от единицы• 13 июля 2021
Заместитель Анонима• 13 июля 2021
У вас практично немає робочої зони, тому я б робила підвіконня в рівень зі стільницею, по стіні, де вікно додаткові нижні тумби, можна на 60 см глибиною, а 40-50.
Заместитель Анонима• 13 июля 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Может так , кухня конечно жесть, там рядом стена не несущая не думали ее перенести
Її там і не перенесеш сильно...
Так хіба що, щоб трохи розширити основну частину...
Пупс
• 13 июля 2021
Ответ дляМеряю от единицы
Перенести не реально, бо за перегоролкою кімната, і так вузька 3×4м. Стільницю продовжити під вікно не вийде, підвіконня знаходиться нижче.
Пупс
• 13 июля 2021
Тому робитимемо класичне підвіконня. Питання тільки з якого матеріалу.
Робоча зона буде на столі.
когдадеЦкие• 13 июля 2021
Ответ дляПупс
Так поднимите подоконник. А студию не хотите сделать? Я бы объединила.
Сколько комнат и людей?
Повелитель интернета• 13 июля 2021
Ответ дляПупс
Робоча зона буде на столі.
У вас кухня маленька, тому я б використала підвіконня як робочу зону чи стіл для їди
Чебураха с перцем• 13 июля 2021
Подоконник широкий красивый хорошо делать из щита. Дерево. Или сосна или ясень, дуб. Все есть в эпицентре. А столешницу берите на кухню какую захотите - под дерево или любой рисунок/Камень. Ее продают по размеру есть 2+ метра, 3, 4 и тд. Зайдите на сайт Вияр и посмотрите размеры и цвета, материалы
Намакушка• 13 июля 2021
Все рівно з якого матеріалу якщо вона не буде з кухнею пересікатися. Яка висота підвіконня?
Можете розглянути гарний матеріал Топаліт для підвіконня.
На привозе• 13 июля 2021
Ответ дляНамакушка
Цікавий матеріал! Дорогий?
Намакушка• 13 июля 2021
Ответ дляНа привозе
Цікавий матеріал! Дорогий?
Не можу сказати, що дешевий, але якісний. Всі хто собі ставив - задоволені.
Я теж розглядала собі, найшла його на виставці пару років назад, але ми змінили дизайн і замінили його на кварцит.
На привозе• 13 июля 2021
Ответ дляНамакушка
Дякую! Зараз починаємо ремонт, все цікавить )
Подивлюся і кварцит.
Намакушка• 13 июля 2021
Ответ дляНа привозе
Подивлюся і кварцит.
А ми ніяк не заїдемо. Чекаємо вже матрас. Брудна квартира вже позаду.
Вам натхнення і легкого ремонту!
Слоник-тоник• 13 июля 2021
Ответ дляПупс
Робоча зона буде на столі.
У меня кухня хрущёвка, подоконник сделали из столешницы, но более темный (столешница на кухне светлее) но тоже влагостойкую. Очень мне нравится- можно что то поставить, даже если вода с газона потечёт то не страшно и красивее чем пластиковый подоконник. Еще можно из массива дерева, тоже красиво
Пупс
• 13 июля 2021
Ответ дляСлоник-тоник
Але для підвіконня викупляли цілий лист плити? Чи вам десь відрізали на замовлення? Бо я дивлюсь на плиту Еггер, а вона листами по 4м продається, підвфуоння 1,60х0,40
Пупс
• 13 июля 2021
Ответ дляПовелитель интернета
Нажаль так використати підвіконня не можемо, воно нижче. Вікно міняти і домуровувати не будемо.
Слоник-тоник• 13 июля 2021
Ответ дляПупс
Посмотрите еще в инете. Мы лист точно на подоконник не покупали. Брали в киеве не помню как магазин называется там все для мебели.
Пупс
• 13 июля 2021
Ответ длякогдадеЦкие
Сколько комнат и людей?
3кімната. Нас 4 (2 +2). Ніяких перепланувань робити не будемо, вони не доцільні. Міняти вікно і колхозити визе підвіконня теж не будемо.
Тому стоїть питання як раціонально розмістити поверхні.
Пупс
• 13 июля 2021
Ответ дляСтопудова
П-образная кухня самая удобная, выше есть фото в 6-метровой кухне
Вище я написала, чому це неможливо реалізувати.