Хомяк с пастой• 14 июля 2021

Паук сворачивает паутину?

Аваков в отставку??? Начинается интересное кино
автор Хомяк с пастой • 14 июля 2021
Заява Арсена Авакова про відставку цього тижня стала несподіванкою для загалу. Адже за понад сім років роботи на чолі МВС - рекорд в історії України - його встигли назвати ’вічним міністром’, незмінним за будь-якого президента.

Очікується, що Верховна Рада розгляне відставку Авакова 15 липня. А вже 16 липня голосуватиме за можливого наступника - депутата ’Слуги народу’, керівника комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського. Кандидатуру останнього запропонував президент Зеленський.

У коментарях для BBC News Україна політологи розповідають, якими були причини відставки Авакова, чи вплинули на неї справа Шеремета та вимоги іноземних держав, і чи балотуватиметься він у мери Харкова.

СтелькаОТединицы• 14 июля 2021
Шо курите?
Хочу в БАНю• 14 июля 2021
вы ужин приготовили уже?
автор Хомяк с пастой • 14 июля 2021
Ответ дляХочу в БАНю
вы ужин приготовили уже?
да уж и не знаю что теперь готовить
Хочу в БАНю• 14 июля 2021
Ответ дляХомяк с пастой
да уж и не знаю что теперь готовить
вот вам потрясный рулет из кабачков. Сегодня в теме давали, я уже готовила. Класс

https://eda.zhenskiy.top/recipes/zakuski/rulety-ov...
автор Хомяк с пастой • 14 июля 2021
Ответ дляХочу в БАНю

вот спасибо!
автор Хомяк с пастой • 14 июля 2021
Ответ дляХочу в БАНю

даже все продукты есть!
Хочу в БАНю• 14 июля 2021
Ответ дляХомяк с пастой
даже все продукты есть!
на здоровье
Малинка• 14 июля 2021
Аваков хоть и негодяй, но единственный взрослый человек в этом стаде инфантильных клоунов.

Тантрический кекс• 14 июля 2021
Думаю, что это не с проста.
СпайдерВумен• 14 июля 2021
Несоответствие заголовка содержанию темы?