Сплюшка• 20 июля 2021
Більше з Мастеркард. Винагороди
Мені випало знижка в Сушію на 100 грн (покупка від 450), та знижка в Фокстрот 100 грн. (покупка від 500 грн.) Може комусь потрібно?
Сплюшка
• 20 июля 2021
Ответ дляХорошенькая
а как выпадает, при оплате картой онлайн?
На сайті акції там потрібно колесо фортуни крутити, можна тричі на день, якщо достатньо балів.
Хорошенькая• 20 июля 2021
Ответ дляСплюшка
спасибо, не знала
Сплюшка
• 20 июля 2021
Ответ дляЖивунаБагамах
а на каком это сайте? спасибо
Bilshe MasterCard введіть, там зразу сайт буде. Просто не знаю чи модна тут вставляти посилання.
ЖивунаБагамах• 20 июля 2021
Ответ дляСплюшка
спасибо!