Почемучка• 23 июля 2021
З чим плавають ваші підлітки?
Для підстраховки у воді ? Вага 40+ кг
СноваЗдорова• 23 июля 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Вони дорослу вагу нормалтно витримують чи треба 2 шт?
мои 53 кг выдерживают. 10-летняя дочка тоже плавала, ей было удобно
Счастье_же_вот_оно• 23 июля 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Варіант ні з чим не підходить , дочка трохи плавати вміє , але оскільки більше ніхто з дорослих не плаває, то без нічого у воду її не відпущу
Вона має плавати самостійно навколо дорослого, який стоїть на дні.
Хитрушка-чекушка• 23 июля 2021
Лучше всего нарукавники конечно. Но оденет ли их в 10 лет?
Все остальные средства - круги, подушки, матрасы - могут выскользнуть или перевернуться
Счастье_же_вот_оно• 23 июля 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Почемучка
• 23 июля 2021
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Дорослий сидить на березі, вона нормально плаває під наглядом, але підстраховка потрібна
Прилипало• 23 июля 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Так вы уж определитесь -нормально она плавает, или ’трохи’.
Если и взрослые, как топоры, то стоять им по пояс в воде и караулить топор поменьше.
Почемучка
• 23 июля 2021
Ответ дляПрилипало
Її вміння плавати ніяк не впливає на ситуацію
Прилипало• 23 июля 2021
Ответ дляОхиИВздохи
Спорно.
Почемучка
• 23 июля 2021
Ответ дляПрилипало
Спорно.
Ні, коли поруч чоловік, вона з ним плаває як захоче , а зі мною тільки з захистом