Яичница с беконом• 03 августа 2021

Шпалери в кухні

Маємо в кухні пофарбовані латексною фарбою шпалери. Це від попередніх власників. Зараз робимо косметичний ремонт. Порадьте, будь ласка, антивандальний варіант покриття. Чи можна зверху на старе покриття нанести знов латексну фарбу? Можливо, є якийсь іще варіант? Всім дякую за поради
Мона_Лиса• 03 августа 2021
Можна пофарбувати до 3 разів шпалери. Або нанести рідкі шпалери, вони антивандальні, але не стійкі до забруднення без покриття спец лаком. Фарбуйте латексною, яка стійка для миття, я рекомендую Фарбекс латексну, вона не дорога, має гарну вкривну здатність, не смердить, швидко висихає. Є ще шпалери супермиючі у Раш, наприклад, але це не дешево буде

Мона_Лиса• 03 августа 2021
Farbex Mattlatex,нам рекомендували в епіцентрі, дуже задоволена. Перед цим був і Садолін і снежка, довго був запах
Дюйм оф о4ка• 03 августа 2021
Мои соседи наклеили на стену ламинат, самое антивандальное покрытие)
Клептоманка• 03 августа 2021
Ответ дляМона_Лиса
А для ванни в сухих зонах можна рідкі шпалери?
Дюйм оф о4ка• 03 августа 2021
Ответ дляКлептоманка
Можно и виниловые на флизелиновой основе. У меня так в ванной. У знакомой по всей ванной бумажные обои, она делала срочный ремонт перед родами, денег не было. Так и живут уже 5 лет. Причем стены в прекрасном состоянии, чему я была очень удивлена.
Мона_Лиса• 03 августа 2021
Ответ дляКлептоманка
Взагалі бачила що роблять, але покривають лаком. Та обов´язково грунт в 2 шари. Ще такий лайфхак, якщо в вас є в стінах арматура, то вона може вилазити навіть при грунтуванні, то якщо таке сталося знімаєте шар, місце покриваєте лаком для нігтів, висихає та маскуєте дефект. Раджу залишати частинку суміші на такі випадки, я робила ввечері то на наступний день вже були плями, воно швидко зявляєтьчя. Можливо в ванній буде ще швидше, бо вологе приміщення. Потрібна буде вентиляція, витяжку включити, бо в закритому приміщенні без вентиляції погано сохне та таке повітря не ок. Можете взяти пакет на пробу, я брала Wallpaper 112 тон, не біопласт, таке на вид приємне, біопласт мені як матрас ватяний, можливо так нанесено на зразки
Клептоманка• 03 августа 2021
Ответ дляМона_Лиса
Дякую