Котик-Пупсик• 07 августа 2021

В якому варіанті меблі краще розставлені?

Той що 3й варіант був до сьогодні фаворитом)
Сьогодні перемкнуло і переставила все як на фото 1 і 2. Тепер думаю як краще.
Кімната для дівчинки 7 років.

В опитуванні виберіть який варіант найкращий на вашу думку. І може маєте ще якісь поради)
Результат:
вже голосів: 114
55 (48.25%) 1
40 (35.09%) 3
19 (16.67%) 2
Пульт от линолеума• 07 августа 2021
У моей похоже. Хорошо, когда кровать от двери отделяет комод

Из Хацапетовки• 07 августа 2021
Не пораджу вам.
Зайшла, щоб висловити захоплення. Завжди вважала, що люди які уміють аналізувати такі малюнк володіють надприродніми здібностями.
Фигура мечты• 07 августа 2021
Ангел-предохранитель• 07 августа 2021
Чебуравлик• 07 августа 2021
А що де?? Всі розуміють, крім мене??
Бабушка мороз• 07 августа 2021
Мені таки третій найкращий. А що каже дівча?
Советчица Года• 07 августа 2021
Проголосовала 1 вариант. Мольберт временная вещь, туалетный столик для семи лет пока не нужен. Все остальное хорошо и место много.
Шопингмонстр• 07 августа 2021
В третьем варианте как по мне зрительно свободной площади больше
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляЧебуравлик
А що де?? Всі розуміють, крім мене??
Це вигляд зверху)
Розписала

автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляШопингмонстр
От і мені так здається
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
А в якій програмі проектували??
Також скоро намічається такий гемор...
Мальчижка• 07 августа 2021
2 или 1
3 много натыкано всего, нет гармонии
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляСоветчица Года
ой, з мольбертом хто-зна... але забрати його не проблема.
туалетний столик ніби і рано, а ніби і ні) хочу щоб біля нього її заплітати можна було) та і час біжить... поки ремонт зробимо, то вже 8... а там кліп, і вже 9)))
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
Мені особисто 3, все гармонійно
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляБабушка мороз
Ой, я їй що не покажу, то вона в захваті)
Советчица Года• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
У нас стоит туалетный с зеркалом и ящичками. И она там себе домик сделала кукольный, хотя он есть отдельно. В ящиках белье и постель удобно, но сверху это бардак, нам 9
Мальчижка• 07 августа 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Не пораджу вам.
А на кого вы учились?
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляЧебуравлик
А в якій програмі проектували??
Також скоро намічається такий гемор...
https://remplanner.ru
Трішки глючний, але зі всього, що я перепробувала, то цей планувальщик найбільше сподобався.
Купила ще про версію, в основному через 3д візуалізацію, але вона там до одного місця і взагалі через неї не варто було купляти.
Але в платній версії є свої плюси:
- можна копіювати проекти. Це класно, коли отак от хочеться різні варіанти розтановки меблів спробувати (перемальовувати план квартири чи кімнати дуже геморно).
- можна експортувати в пдф (так і скидала план електрику).
- є доступ з різних компів і мобільних, можна кидати комусь ссилку на перегляд.
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ось приблизно як виглядатиме на 1 варіанті ліжко, приліжкова тумба, дзеркало і шафа

Erzsebet• 07 августа 2021
Третий вариант лучше потому что мольберт у окна. Но я бы попробовала заменить письменный стол и туалетный столик на один угловой письменный стол и просто одна часть стола была бы рабочая , а на второй стороне зеркало и все такое , на вашем чертеже они всеравно вместе стоят .
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
https://remplanner.ru
Але в платній версії є свої плюси:
Дякую!
Аноним НаВсеГда• 07 августа 2021
Мені варіант 1 сподобався. Як на мене, ліжка 120х200 більш ніж достатньо)
автор Котик-Пупсик • 07 августа 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спальне місце буде 190х120. Рзміри такі бо борти досить масивні (вже вибрала конкретну модель).
Жабры жабы• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Я б не робила ліжко 14ї00. Дитині, підлітку і дорослому 1200 вистачає.
Зробила б, мабуть, шафу ширшу.
Туалетний столик робила б консольний, однією поверхнею зі столом і продовжила б його далі в консольну тумбу.
Жабры жабы• 07 августа 2021
Щось типу такого
Звезда в шоке• 07 августа 2021
Ответ дляСоветчица Года
Согласна.
Курочка-наседка• 07 августа 2021
Ответ дляПульт от линолеума
Нам дизайнер сказала что возле двери кровать не желательно детям ставить.
УжеВотДа• 07 августа 2021
Мне больше вариант 1 по душе.
При наличии шкафа, заменила бы комод на детский уголок для игрушек. Типа полок с ящиками, что ли. И вещевой комод переместила бы в шкаф. Часть комод, часть труба и полки.
В 3-м мне не нравится, что ребёнок сидит напротив двери и окна. При сквозняке не очень. Туалетный столик, как по мне, лишнее для такого ребёнка. У самой дочь 7 лет, вполне хватит большого зеркала.
спальное место• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Напишите, пожалуйста, на каком сайте вы такой диван выбирали и сколько стоит.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
Я мебель периодически переставляю туда сюда, только шкаф стоит. Но при желании и его можно переставить. Просто кровати, тумбы, комоды я сама двигаю. Над комодом зеркало висит, если он передвигается в другую сторону, зеркало остаётся само или снимается, мы как то двухспальную кровать детей туда втулили. Потом в друг комнату она переехала
Так что, какая разница, как стоит кровать? Это все можно двигать