Котик-Пупсик• 07 августа 2021
В якому варіанті меблі краще розставлені?
Той що 3й варіант був до сьогодні фаворитом)
Сьогодні перемкнуло і переставила все як на фото 1 і 2. Тепер думаю як краще.
Кімната для дівчинки 7 років.
В опитуванні виберіть який варіант найкращий на вашу думку. І може маєте ще якісь поради)
Кімната для дівчинки 7 років.
Результат:
вже голосів:
55 (48.25%)
40 (35.09%)
19 (16.67%)
Из Хацапетовки• 07 августа 2021
Не пораджу вам.
Зайшла, щоб висловити захоплення. Завжди вважала, що люди які уміють аналізувати такі малюнк володіють надприродніми здібностями.
Советчица Года• 07 августа 2021
Проголосовала 1 вариант. Мольберт временная вещь, туалетный столик для семи лет пока не нужен. Все остальное хорошо и место много.
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Ответ дляШопингмонстр
В третьем варианте как по мне зрительно свободной площади больше
От і мені так здається
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
А в якій програмі проектували??
Також скоро намічається такий гемор...
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Ответ дляСоветчица Года
ой, з мольбертом хто-зна... але забрати його не проблема.
туалетний столик ніби і рано, а ніби і ні) хочу щоб біля нього її заплітати можна було) та і час біжить... поки ремонт зробимо, то вже 8... а там кліп, і вже 9)))
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
Мені особисто 3, все гармонійно
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Ответ дляБабушка мороз
Мені таки третій найкращий. А що каже дівча?
Ой, я їй що не покажу, то вона в захваті)
Советчица Года• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
У нас стоит туалетный с зеркалом и ящичками. И она там себе домик сделала кукольный, хотя он есть отдельно. В ящиках белье и постель удобно, но сверху это бардак, нам 9
Мальчижка• 07 августа 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Не пораджу вам.
А на кого вы учились?
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Ответ дляЧебуравлик
А в якій програмі проектували??
Також скоро намічається такий гемор...
Трішки глючний, але зі всього, що я перепробувала, то цей планувальщик найбільше сподобався.
Купила ще про версію, в основному через 3д візуалізацію, але вона там до одного місця і взагалі через неї не варто було купляти.
Але в платній версії є свої плюси:
- можна копіювати проекти. Це класно, коли отак от хочеться різні варіанти розтановки меблів спробувати (перемальовувати план квартири чи кімнати дуже геморно).
- можна експортувати в пдф (так і скидала план електрику).
- є доступ з різних компів і мобільних, можна кидати комусь ссилку на перегляд.
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Третий вариант лучше потому что мольберт у окна. Но я бы попробовала заменить письменный стол и туалетный столик на один угловой письменный стол и просто одна часть стола была бы рабочая , а на второй стороне зеркало и все такое , на вашем чертеже они всеравно вместе стоят .
Чебуравлик• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Але в платній версії є свої плюси:
Дякую!
Аноним НаВсеГда• 07 августа 2021
Мені варіант 1 сподобався. Як на мене, ліжка 120х200 більш ніж достатньо)
Котик-Пупсик
• 07 августа 2021
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спальне місце буде 190х120. Рзміри такі бо борти досить масивні (вже вибрала конкретну модель).
Жабры жабы• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Я б не робила ліжко 14ї00. Дитині, підлітку і дорослому 1200 вистачає.
Зробила б, мабуть, шафу ширшу.
Туалетний столик робила б консольний, однією поверхнею зі столом і продовжила б його далі в консольну тумбу.
Зробила б, мабуть, шафу ширшу.
Звезда в шоке• 07 августа 2021
Ответ дляСоветчица Года
Согласна.
Курочка-наседка• 07 августа 2021
Ответ дляПульт от линолеума
У моей похоже. Хорошо, когда кровать от двери отделяет комод
Нам дизайнер сказала что возле двери кровать не желательно детям ставить.
УжеВотДа• 07 августа 2021
Мне больше вариант 1 по душе.
При наличии шкафа, заменила бы комод на детский уголок для игрушек. Типа полок с ящиками, что ли. И вещевой комод переместила бы в шкаф. Часть комод, часть труба и полки.
В 3-м мне не нравится, что ребёнок сидит напротив двери и окна. При сквозняке не очень. Туалетный столик, как по мне, лишнее для такого ребёнка. У самой дочь 7 лет, вполне хватит большого зеркала.
спальное место• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Напишите, пожалуйста, на каком сайте вы такой диван выбирали и сколько стоит.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 августа 2021
Ответ дляКотик-Пупсик
Це вигляд зверху)
Розписала
Я мебель периодически переставляю туда сюда, только шкаф стоит. Но при желании и его можно переставить. Просто кровати, тумбы, комоды я сама двигаю. Над комодом зеркало висит, если он передвигается в другую сторону, зеркало остаётся само или снимается, мы как то двухспальную кровать детей туда втулили. Потом в друг комнату она переехала
Так что, какая разница, как стоит кровать? Это все можно двигать