Барабасиха• 18 августа 2021
Дарування землі (паїв)
Хто недавно оформлював дарування землі сільськогосподарського призначення (паїв)? Як це відбувається?
Бо нотаріус, до якого ми звернулись, такого ще не робив, а альтернатив немає, бо потрібно робити це в тому районі, в якому знаходиться земля.
Буду вдячна за інформацію.
Пишу_граммотно!• 18 августа 2021
Ответ дляЗоя Жорівна
Пай только в наследство переходит
мораторий на продажу отменен 1,5 месяца назад
Зоя Жорівна• 18 августа 2021
Ответ дляПишу_граммотно!
не знала
Барабасиха
• 18 августа 2021
Основний аргумент нотаріуса, що закон наче й прийняли вже, але так ніхто ще не робить. Почала давати поради, що це дорого вийде і що краще наслідувати, хоча її думку про це не питали. В районному центрі один нотаріус державний і один приватний. Все, альтернатив немає.
Барабасиха
• 18 августа 2021
Ответ дляСветвотьме
Мені пояснили, що дарування паїв тільки близьким родичам дозволили.
Кого вони мають на увазі під близькими родичами? Це поняття в різних сферах по-різному трактується.
Моль Молливна• 18 августа 2021
нотаріусу колись доведеться зробити це вперше, тому наполягайте, якщо вам треба
Пишу_граммотно!• 18 августа 2021
Ответ дляБарабасиха
родители и дети
Светвотьме• 18 августа 2021
Ответ дляБарабасиха
Почитала інтернет, я думаю мені пояснили неправильно, дарувати можна і не родичам, просто там іде податок 5%+1,5% від експертної оцінки, ну і послуги нотаріуса.