Брюнетка в Мармеладе• 18 августа 2021
Це багато речей?
На 10 днів на 5 чол: 5 валіз 50×40, рюкзак з ліками , косметикою, велика дорожня сумка із взуттям , невелика сумка з іншими дрібницями, 2 дитячих рюкзачки з іграшками
Результат:
вже голосів:
133 (77.33%)
Багато
29 (16.86%)
Нормально
5 (2.91%)
Мало
5 (2.91%)
Тиц
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви все забрали з дому, чи щось залишилося?
Тільки мінімум речей
Налетчица Муся• 18 августа 2021
Для нас много.
У нас такой же состав - у всех детей рюкзаки с вещами и взрослых один чемодан на двоих.
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляНалетчица Муся
Для нас много.
В рюкзак майже нічого не влазить з тепліше речей
ФрекенБок• 18 августа 2021
А шо в пяти тих валізах? Я з моря повернулась,була 9днів. Донька і я деякі футболки і плаття так і не надягнути ніразу. Подумайте що у тих валізах
ЖаннаНеАгузарова• 18 августа 2021
Зачем столько лекарств. Я беру обезболивающие, жаропонижающие, от отравления, от давления, бинт, лейкопластырь. Всё
Налетчица Муся• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Если на отдых, то мы не берём теплые вещи, поэтому все влазит.
Астановитесь• 18 августа 2021
Для меня норм. Тоже воду с собой сумку с лекарствами. Как не одно, то другое.... Лучше перебдеть
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляФрекенБок
Валіза на кожного - куртки , джинси, светри, спорт штани, шорти , футболки , плаття, купальники
Налетчица Муся• 18 августа 2021
Ответ дляАстановитесь
У нас тоже, но не рюкзак, а просто в чемодан кладём все, что необходимо. Но на рюкзак не насобирались бы лекарства - это очень много должно быть.
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В нас різновіковий склад подорожуючих, всім різне потрібно
ФрекенБок• 18 августа 2021
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Аптечки у всіх різні,то таке. Я беру шприци,гормони,спазмалгон,від алергії цілий набір очі і ніс мити і тд. Це дітям. Собі балончики. Чоловіку креми і свічки для...Приступи можуть бути.Аптечка це індивідуально
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляНалетчица Муся
В нас відпочинок гори + море , тому потрібні теплі
ВыФсеВрете• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
И лыжи, лыжи возьмите
ФрекенБок• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А куди їдете?шо прямо куртки і джинси треба
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляФрекенБок
В Альпи
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляВыФсеВрете
И лыжи, лыжи возьмите
Тілтки човен і велосипеди беремо
Послушная• 18 августа 2021
Офигеть - зачем столько? Мы прилетели только что из Греции, были 14 дней. 2 взрослых + 2 детей - 3 рюкзака на всех!
ФрекенБок• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В Альпи
Ну так зразу кажіть. За кордон,в гори. Це ж різні речі. Ніж в Одесу.
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляПослушная
Тому що погода дуже різна буде, як і види відпочинку
Налетчица Муся• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В Альпи
Тогда может и нормально.
Мы просто в горы не ездим. А если в Закарпатье едем, то своей машиной и тогда я не обращаю внимание на то, сколько вещей...
ВыФсеВрете• 18 августа 2021
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Тілтки човен і велосипеди беремо
А спас жилеты? Не подумали, да?! Тогда норм 5 чемоданов с лодкой.
Брюнетка в Мармеладе
• 18 августа 2021
Ответ дляВыФсеВрете
Жилети є в комплекті з каяком