Глубоководная селедка• 20 августа 2021
Клещ Лайм Боррелиоз
Девочки, тут есть кто то, кто болел боррелиозом, или родственники болели? Есть тот, кого вылечили?
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляЗаставляличка
Я два рази. Дочка раз. От сина вкусило, через місяць здам аналіз.
Вы вылечились? Сдавали ИФА или иммуноблот? Через сколько после лечения ушли антитела?
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляБочка порохУ
Какие симптомы? Дочь укусил более месяца назад - ничего не сдавали((
Надо сдать вам анализ на антитела м и джи к боррелии иммуноблот
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляЯгодка опять
А в мене сина в таборі вкусив кліщ, в мед пункті витягли, але мені ніхто нічого не сказав. А це син розказав про цю ситуацію. Що робити? Взагалі не в курсі, його нічого не турбує
Кошмар, врачи... Сколько прошло времени? Сдайте анализ на антитела м и Джи
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляЗаставляличка
Одразу тиждень профілактики АБ, потім через місяць аналіз позитивний, і ще місяць АБ. В принципі все.
А потім почалося....кожні 6 міс аналіз на АТ і вони вже 2 роки позитивні. Симптомів нема. Тому мене вважають здоровою. Схиляюся до тої самої думки, але не впевнена на 100 %.
А какой аб пили для профилактики и лечения? Анализ ИФА или блот? Позитивные м или Джи?
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляEverything is possible
Я знаю. Она пропила неделю антибиотики. Потому что врач сказал что больше не надо. Дело было в Швейцарии, там сам в аптеке не купишь. Она приехала в Украину ещё пропила. Но нарушения в организме у нее проявляются.
Неделя мало. Курс 21-28 дней
Заставляличка• 21 августа 2021
Ответ дляОбнемашечка
Я все робила, і через 6 міс після лікування, і через 2 роки, і блот і М в Г. Позитивні всі :)
Для профілактики АБ не пам´ятаю.
Everything is possible• 21 августа 2021
Ответ дляОбнемашечка
Неделя мало. Курс 21-28 дней
Я знаю. И она тоже знала. Но врач сказал достаточно. И все. Ничего не сделаешь. Без рецепта не купить. Она полетела в Украину. Но прошло время. Там ещё пропила.
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляЗаставляличка
Для профілактики АБ не пам´ятаю.
А можете показать анализы? Титр хоть меньше, не растет?
Обнемашечка• 21 августа 2021
Ответ дляEverything is possible
Кошмар. А анализы сдала тут?
Everything is possible• 23 августа 2021
Ответ дляОбнемашечка
Кошмар. А анализы сдала тут?
Да. Подтвердили, что у нее борелиоз. Сказали, что его можно залечить, но до конца жизни он будет в организме. И в любой момент могут начаться проблемы с суставами или другие.
Глубоководная селедка
• 23 августа 2021
Скажите пожалуйста, тетю лечили у нас? Если да, то чем и как долго? Удалось ’залечить’?
Заставляличка• 18 сентября 2021
Ответ дляIryska kr
Підкажіть ,які саме , мене вчора кліщ вкусив,в лікарні витягнули,п´ю антибіотик,сьогодні місце укусу почервоніло , боюся страшно(
Я вам в вашій темі сьогодні відповідала. Ви все правильно зробили, зараз пийте антибіотик, що вам прописали.
через 3 тижні здасте аналіз на антитіла, вам лікар мав все пояснити, з аналізом ідете до нього, якщо він вважає, що у вас бореліоз, ще раз п´єте курс антибіотиків, вже довший. Потім той самий аналіз через 6 місяців, а потім вже як пощастить.
Не хвилюйтеся, це виліковна хвороба.
Заставляличка• 18 сентября 2021
Ответ дляIryska kr
На антитіла здасте аналіз через 3-4 тижні від укусу, зараз аналіз нічого не покаже. Аналіз на антитіла G i M.