Аноним НаВсеГда• 21 августа 2021

Считаете ли вы, что дети

должны рождаться в браке?
Результат:
вже голосів: 561
337 (60.07%) Да
168 (29.95%) Нет
56 (9.98%) Ответы
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляХод конём
От якби на думку сусідів і людей менше зважали
Дітям важко це пояснити.

Непостоянная постоянность• 21 августа 2021
Ответ дляЯ_и_моя_собака
как это связано вообще?
роды и статус жены?
не браке - значит гулящая по меркам местных
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
ну нагуляли и нагуляли, чем это Вам лично мешает жить счастливо?
Я не нагуляна. Але моєму батькові і йому татові з цим важко жити.
Блондинка в Законе• 21 августа 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Финансовые может. С духовным и психологическим развитием ребёнка всё гораздо сложнее. Мать может дать женскую модель поведения, женскую энергетику, отец - мужскую. Взаимозаменить их не получится. У ребёнка должны быть два родителя, иначе ущербности не избежать.
ну да. мужскую модель поведения может дать дедушка,дядя,тренер и т.д. Какая ущербность?
Ход конём• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Дітям важко це пояснити.
Чому? Я теж вийшла заміж під натиском суспільної думки, а тепер незнаю як з нього ’вийти назад’.
І дитина страждає від того дуже.
Ух ты какая Я• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Може. Але я як людина маю право на сімю де в мене буде батько і буде мама.
Навіть у випадку розлученя я буду знати хто ці люди.
А не просто мене нагуляли.
А если просто нагуляла, то женщина не знает с кем нагуляла?
Блондинка в Законе• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Ми в соціумі живемо. Це важко всім пояснювати що ти не знаєш хто ьвій тато. Що ти нагуляний і тд. Особливо дитині.
кому дитина має це пояснювати???

Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
а причем тут брак?
действительно, лучше 100 грн но в разводе чем гражданский муж от тот который будет заботится полноценно
Де гарантія що громадянский буде турбуватися поаноцінно? А якщо не захоче? Тоді ви його не притягнете до відповідаььності.
А жінка яка була в шлюбі може притягнути до відповідальності колишнього чоловіка..
Ну і звичайно що в двох типах союзів попадаються різні чоловіки.
Просто коли ти одружена тебе хоч трошки захищає закон.
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляХод конём
І дитина страждає від того дуже.
Розведіться і вам буде легше і ваші дитині.
МЕСТО_Встречи• 21 августа 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Вы можете растить своих детей, как вам нравится. Спорить тут не о чем.
Для моих детей - пример для подражания мой муж, их отец. Никакой дедушка и тренер не заменит отца.
Ух ты какая Я• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Гражданский муж не освобождён от обязанностей отцовства
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляУх ты какая Я
Знає, а можі не знати.
А дитині як це пояснити.
А дитина як це пояснить друзям які просто спитають хто твій тато.
Ух ты какая Я• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Знає, а можі не знати.
А дитині як це пояснити.
Так не надо спать со всеми подряд, чтоб потом даже не знать от кого забеременела
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
кому дитина має це пояснювати???
За 18 років життя вона не отримає таке питання? Я кожен раз при знаймостві з людьми отримаю питання про сімю роботу
Налетчица Муся• 21 августа 2021
что вы под этим вопросом подразумеваете ?штамп в паспорте ?
Я_и_моя_собака• 21 августа 2021
Ответ дляНепостоянная постоянность
какая дремучесть.
Ход конём• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Але є сусіди, і люди, і батьки, які весь час причитають, а що люди скажуть.
А як дитині зараз пояснити, що немає між батьками вже нічого.
?
Це те саме, як не сказати хто твій тато, але в рази болючіше.
Бо для неї її тато найліпший
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляУх ты какая Я
Немає такого поняття в законі громадянський чоловік.
Як подати його на аліменти? Як вступи в спадок ?
Ответ дляУх ты какая Я
тут и в браке у половины папка работает, а дите на маме
но это ничего, зато замужем ))

Я_и_моя_собака• 21 августа 2021
Ответ дляНалетчица Муся
даже штамп уже не ставят.
Налетчица Муся• 21 августа 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
так вы описали идеальный вариант.таких в жизни сейчас мало.
Блондинка в Законе• 21 августа 2021
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Прекрасно, но с чего Вы решили, что другие дети ущербные? И Вы точно уверенны, что именно Ваш пример для подражания идеален?
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляХод конём
?
Бо для неї її тато найліпший
Ви знаєте в моєму розумінні. Сімя це робота. Якщо поважати один одного. То можна жити разом щасливо.
І ваша дитина дуже щаслива бачити вас разом.
Повірте я знаю про що говорю.
І що це потрібно дитині щоб між вами було? Секс? Це саме цікавить дитину? Пристрасть? Захопленя?
Для дитини сімя це інше.
Ход конём• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Повірте я знаю про що говорю.
Для дитини сімя це інше.
А що потрібно мені? Тобто потрібна така маска для дитини, сусідів, людей, що ми щасливе подружжя?
То може краще самій родити дитину?
Налетчица Муся• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Вбираючи собі чоловіка я перш за все вибираю батька для моїх дітей, дудуся для онуків.
Тому керуватися тим що він гарний або підходить мені в ліжку в даному випадку не допустимо.

Я повинна вибрати розумного, без шкідливих звичок сильного і відповідального чоловіка.
Яки зможе нести за нас відповідальність.
І навіть в випадку розлученя я можу подивится в очі дітям що я відповідально віднеслася до цього питання.
Але вийти заміж за безробітнього, гуляку який любить випити або грає. Що тоді чекати?
какие то крайние варианты взяли.и где гарантия,что ваш ответственный не поведет себя по свински и не убежит к молодой ,после 10-15 лет брака? безработный тоже может быть временный.гарантий нет ни в одном случае.
Налетчица Муся• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
Від любові ситим не будеш. Перш за все має бути міцний союз. Мають бути фінансові і духовні умови для проживання сімї.
так это лет в 40 и за 45 летнего выходить надо))))))))
Блондинка в Законе• 21 августа 2021
Ответ дляХод конём
?
Бо для неї її тато найліпший
так і пояснити,що тато був і є. І він її любитиме так само сильно, незалежно від того, чи живе він разом з мамою. Думка сусідів і людей взагалі не має ніякого значення. Живете Ви-не вони. Іншого життя не буде і роки не повернеш
Налетчица Муся• 21 августа 2021
Ответ дляИнста_Богиня
И в браке и в достатке.А то некоторые рожают по 3 и больше,и одевают в секендах оформляют малообеспеченные,отправляют детей в бесплатные ужасные лагеря,питание курятиной.И ходят с довольными безгубыми лицами.
не видела довольных лиц,видела замученных мамаш и несчастных детей.а губы то при чем?
Плету интриги• 21 августа 2021
Ответ дляХод конём
То може краще самій родити дитину?
Що потрібно вам це потрібно було думати до створеня сімї.
А коли створили і розлучатися бо не має пристрасті не правильно.
Самій родити дитину для кого? Для вас? А дитині ж краще жити з двома батьками. Ви ж логічно це розумієте.
От спитайте вашу дитину самі. Як краще коли батьки разом. Чи краще коли розлучені?
Банан-барабан• 21 августа 2021
Ответ дляПлету интриги
И я не нагулянная. А толку. Папе всегда было до лампочки, что со мной.