Паравозик• 25 августа 2021

Не хватает всех детских прививок. Заставили отказ написать

У ребенка нет ревакцинации адкс (4-ой) и нет гепатита . Сказали написать отказ, и типа будут писать справку чтоб его не пускали в школу. Прививаться сейчас нам не-льзя (астматик, цветёт амброзия и плюс карантин, я не хочу рисковать). Имеют право не пустить в школу? (7 класс)
Дадосвидания• 25 августа 2021
В справке, которая нужна в школу информация о вакцинации нет, пусть не выдумывают. Там группа физры должна быть и все.

Копирайторша• 25 августа 2021
Я бы не писала никакого отказа. Наступит время - доделаете. А что, есть закон, который запрещает дитю идти в школу? Бред
Сеточка• 25 августа 2021
Що значить змушують писати відмову?. Ви ж реально добровільно відмовляєтеся робити щеплення. Просто зафіксують ваше рішення.
Пенек Возмездия• 25 августа 2021
Что значит заставили? Вы его уже написали, а теперь тонкости вясняете.
Сеточка• 25 августа 2021
Ответ дляДадосвидания
В школі є медкарточка дитини з усіма щепленнями і шкільна медсестра за цим слідкує.
Ноги от ушей• 25 августа 2021
Ответ дляДадосвидания
є там інформація про вакцинацію, два дні назад доньці довідку брала, в 8 клас іде донька
Ряженка• 25 августа 2021
Не пишите отказ. В форме заполнения на прививку поставьте там где ’вы считаете ваш ребёнок здоров’ галочку в графе нет. Отметьте,
что ребёнок болеет, имеет такие-то заболевания. И в графе с обратной стороны ’вы получили всю информацию’ отметьте ’нет’ и там где даю/не даю згоду укажите причину: вважаю недоцільним і ризикованим проводити щеплення під час загострення хронічної хвороби і гострої алергічної реакції на цвітіння амброзії. Щеплення проведемо у більш сприятливий для цього час, коли дитина буде здорова’. Пишите полностью весь этот текст, прям по полям бланка.

Ms. Скромность• 25 августа 2021
Ответ дляНоги от ушей
у формі немає відповідної графи для цієї інфо
куди вам це вписали?
Ноги от ушей• 25 августа 2021
Ответ дляMs. Скромность
куди вам це вписали?
якщо дитина іде в старші класи, то довідка дається з двох частин. друга частина це контроль нарко, алко і інших залежностей.
так от в кінці бланку є графа Інформація про щеплення.
якщо дитина у вас мала, то другої частини довідки вам ще не дають звичайно
Ms. Скромность• 25 августа 2021
Ответ дляНоги от ушей
в мене діти у 5 і 9 класах
а цю строчку хтось просто набрав на комп´ютері, у оригіналі форми її немає
автор Паравозик • 25 августа 2021
Ответ дляСеточка
Даже специальный бланк. На мое возражение, что я не в общем отказываюсь а просто позже сделаю - не волнует, было время для этого
автор Паравозик • 25 августа 2021
Ответ дляПенек Возмездия
Проходим медосмотр к школе, я его написала в 2-х экземплярах, пока у меня оба в карте, пока не пройдет всех врачей
Куда_бежать• 25 августа 2021
Ответ дляСеточка
В школах з 2020 року немає медсестер. Реформа!!!
Ноги от ушей• 25 августа 2021
Ответ дляMs. Скромность
в мене діти у 5 і 9 класах
бланк роздрукувала з інету я, є там такий рядок.
минулого року брала довідку в приватній клініці, бланк вони мені дали свій, теж там був такий рядок
лаМпочка• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
чого це нема, в нашій є
Куда_бежать• 25 августа 2021
Ответ длялаМпочка
чого це нема, в нашій є
Місто? Школа приватної чи державної власності?
Ms. Скромность• 25 августа 2021
Ответ дляНоги от ушей
ось закон, де є інструкція по заповненню другої частини, про вакцинацію - ані слова
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0794-10#top
а такі бланки я теж бачила, то вручну дописано
ВсеЧетко• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
а кто есть???
Леди Г• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
В наших тоже есть
Гос школа дарницкого района Киева.
И лицей НЗ - врач есть

лаМпочка• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
Київ, державна
автор Паравозик • 25 августа 2021
Ответ дляРяженка
Спасибо большое! Попробую переписать бланки
Куда_бежать• 25 августа 2021
Ответ дляВсеЧетко
а кто есть???
Немає нікого. Уявляєте? Тепер навіть поміняти температуру або обробити рану має вчитель
Куда_бежать• 25 августа 2021
Ответ длялаМпочка
Київ, державна
В районних центрах, точніше в Об´єднаних територіальних громадах посада медичної сестри виведена зі штату шкіл.
лаМпочка• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
рани і раніше обробляв вчитель, медсестру не викликали на рани
про температуру - ну моя ходила минулого року, та їй поміряла, каже дзвони батькам і іди додому :-))
Ряженка• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
В нашей есть. Вшей проверяет.
Куда_бежать• 25 августа 2021
Ответ дляРяженка
В нашей есть. Вшей проверяет.
А в нас ніхто нічого не перевіряє
Ms. Скромность• 25 августа 2021
в нашій теж є, на 0,25 ставки
неДоПриличий• 25 августа 2021
Я каждый год пишу отказ на гепатит, и все нормально, ходим в школу
лаМпочка• 25 августа 2021
Ответ дляКуда_бежать
А в нас ніхто нічого не перевіряє
а навіщо вона Вам? тільки незручності - лікувать вони нічого не лікують, біки давать не можуть без згоди батьків, тільки телефонують батькам і все
аа ще довідки збирають та воші перевіряють
автор Паравозик • 25 августа 2021
Ответ длянеДоПриличий
Тоже заставляют писать?