Муууумие• 06 сентября 2021
Как вам такое объявление на сайте знакомств?
Шукаю дівчину чи жінку з міста чи з села, яка не гуляє, не малює очі та не щупає брови. Щоб мала фігуру, а не жир, щоб була господаркою і вміла готувати, щоб не мала поганих звичок. Я все сказав, маю гроші.
Вы бы откликнулись?
Дюймовочка• 06 сентября 2021
Ответ дляharchushyn
Не ’щипать’, а ’щУпати’. То є різні речі.
щУпати,на діалекті-це торкатися, пробувати на доторк.
я думаю он еще ко всему и безграмотный)
если он реально имел в виду именно щупать, то ему к психиатру за нейролептиками, а не на СЗ за невестой))
harchushyn• 06 сентября 2021
Ответ дляМуууумие
Ахах) Что интересно, я впервые взяла карандаш для глаз и бровей у бабушки в косметичке )))
Це ніби й смішно, але тут криється правда.
Бо у хлопців саме так формується думка про жінок.
Десь чув в сім´ї про красиву доглянуту жінку-’о, пішла,очі намалювала.... ’. І це все з огидою було сказане. Той дитина зрозуміла, що має бути ненафарбована.
Краля-Галя• 06 сентября 2021
Ответ дляМуууумие
Меня смутила фраза про малює очі. Я их малюю с 15 лет)) И шо теперь делать?
перестаньте малювати
harchushyn• 06 сентября 2021
Ответ дляДюймовочка
я думаю он еще ко всему и безграмотный)
Думаю він мав на увазі щипати. Але в його словниковому запасі він не знайшов цього слова,тому взяв найбільш схоже.,😁
Муууумие
• 06 сентября 2021
Ответ дляМиллион АлыхРос
а гроші - то аж 10 тис. як думаєте?
Може, більше). На фото був дорогий самокат
Миллион АлыхРос• 06 сентября 2021
Ответ дляМуууумие
ну за дорогий самокат можна спробувати заростити брови
всегдаДаДа• 06 сентября 2021
Ответ дляharchushyn
Ой, не валяйте ваньку. Там по контексту понятно и дураку что речь шла о выщипывании бровей.