Советничаю тут• 05 октября 2021

Математика задача хелп

Девочки пожалуйста помогите с объяснением и решением этого ребуса
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ длясказочное_Бали
дальше...
у кого более выгодная позиция?
Перший гравець виграє

автор Советничаю тут • 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Перщим ходом перший гравець стає на зафарбоване сердечко.
Другий гравець, куди б він не походив, лишить ферзя на крапочці.
З цієї будь-якої крапочки перший гравець ставить ферзя на сердечко або одразу у виграшний кут, або на оті два майже в кутку. В другому варіанті другий гравець, куди б не походив, попаде на крапочку, з якої перший гравець знову ж таки попадає в омріяний кут.
Немного не понятно почему второй игрок попадёт на точку.и разве можно первому игроку сразу попасть в победный угол?
автор Советничаю тут • 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Виграє перший гравець.
То есть ферзь не ограничен в движениях и может сразу попасть в победный угол?с первого хода?
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Тому що з зафарбованого сердечка всі клітинки вгору, вниз, по діагоналі вправо лише точки, на сердечко ніяк не попадеш.

Якщо раптом другий гравець з зафарбованого сердечка ферзя посуне вгору на 2 клітинки, то по діагоналі вже омріяний кут і перший гравець своїм другим ходом туди попадає.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
У мене написано: першим ходом перший гравець стає на зафарбоване сердечко. На фото є зафарбоване сердечко, воно не в правому верхньому куті.
автор Советничаю тут • 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
почему тогда второй игрок не может сразу пойти вверх?в правый угол
Языката Хвеська• 05 октября 2021
Выигрышная стратегия такая - если от ферзя до правого верхнего угла по диагонали нечетное число клеток, то делать ход по диагонали. Если честное - ходить вверх или вправо

Языката Хвеська• 05 октября 2021
Опечатка.
Правильно так

Выигрышная стратегия такая - если от ферзя до правого верхнего угла по диагонали четное число клеток, то делать ход по диагонали. Если нечетное - ходить вверх или вправо
Языката Хвеська• 05 октября 2021
Кстати, вопрос некорректный. Как оценить стратегию, если она не описана?
Наверное, имелась ввиду позиция....
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Тому від зафарбованого сердечка не іде пряма діагональ в кут.
Давайте ще раз. Я перший гравець, ви другий.
Я ставлю ферзя на е4.
Ваш хід?
автор Советничаю тут • 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Я ставлю ферзя на е4.
Ваш хід?
Д 2 ход
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
Опечатка.
Правильно так

Пограйте зі мною :) я перший гравець, ставлю ферзя на е4:)
Бегущаяпо• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Я ставлю ферзя на е4.
Ваш хід?
Если на е4, то первый выигрывает во любому.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Д 2 ход
:) Ферзь ходить на будь-яку кількість клітинок або вгору, або вправо, або по діагоналі. Тобто на д2 ніяк не попаде.
Якби ферзь міг ходити за один хід і вправо і вгору, то він би першим ходом попав в правий верхній кут і задача би не була б олімпіадною.
автор Советничаю тут • 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Спасибо, я только не пойму как второй игрок должен ходить с нижнего левого угла или от е4?
сказочное_Бали• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Я ставлю ферзя на е4.
Ваш хід?
д4
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ длясказочное_Бали
д4
В2
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляСоветничаю тут
Ферзь один. Другий гравець ходить тою самою фігурою, тобто з е4
Языката Хвеська• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Я ставлю ферзя на е4.
Ваш хід?
Д4.
Я намагатимусь виводити вас в правильний квадрат

Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляЯзыката Хвеська
Д4.
А я все одно попаду на сердечко і виграю :)

в2
Языката Хвеська• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
В2
Я за була, що можна ходити на довільну кількість.. моя стратегія прописана для одноклітинних ходів)