Советничаю тут• 05 октября 2021
Математика задача хелп
Девочки пожалуйста помогите с объяснением и решением этого ребуса
Телепузик• 05 октября 2021
Ответ дляКуплю орехи
Мне кажется это нереально чтобы ферзь ферзю дорогу перекрыл
Ферзь один, оба игрока ходят им по очереди. Это не шахматы)
Прилипало• 05 октября 2021
Другий вигає. Після будь-якого ходу першого гравця другий матиме замогу зробити хід в одному з дозволених напрямів та заблокувати наступний ход першому гравцю.
Бегущаяпо• 05 октября 2021
Ответ дляПрилипало
А как заблокировать?
дЫнька• 05 октября 2021
Ответ дляКуплю орехи
Я так понимаю, что фигурка ферзя на доске одна-единственная. И игроки ее по очереди двигают...
Куплю орехи• 05 октября 2021
Ответ дляТелепузик
Так а почему хода закончатся? Куда его можно загнать, чтобы он больше не ходил
Бусурманша• 05 октября 2021
Выиграет тот, кто загонит ферзя в правый верхний угол. Так как влево и вниз ферзь ходить не может, то второй участник проиграет.
Куплю орехи• 05 октября 2021
Ответ длядЫнька
Да, одна, уже объяснили
дЫнька• 05 октября 2021
Ответ дляКуплю орехи
В правый верхний угол
Телепузик• 05 октября 2021
Ответ дляКуплю орехи
Ферзь может ходить только вправо, вверх, вправо по диагонали. То есть правый верхний угол тупик.
Куплю орехи• 05 октября 2021
Ответ дляТелепузик
Я с шахматами путаю
Бусурманша• 05 октября 2021
То есть выиграет тот кто будет первый ходить и походит по диагонали до упора вверх.
Бегущаяпо• 05 октября 2021
Ответ дляБусурманша
10*12 доска
Прилипало• 05 октября 2021
Ответ дляБегущаяпо
А как заблокировать?
Я забула дописати ’ну я так думаю’.
Може, я і не права.
За умовами задачі доступні тільки три напрямку ходу. Тобто не буде можливості зробити хід з правої верхньої клитини.
Оскільки дошка не квадратна, то перший гравець своїм ходом не може потрапити в цю клітину. Тож, у другого гравця завжди буде можливість зробити свій перший хід таким чином, щоб змучити першого гравця зробити вигідний для другого хід або загнати ферзя в праву верхню клітину.
Може, я і не права.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляПрилипало
Я забула дописати ’ну я так думаю’.
Може, я і не права.
Першому гравцю невигідно робити хід по максимальній діагоналі, бо наступним ходом другий гравець заганяє фігуру в кут і перший гравець програє, бо не може зробити хід.
Якщо я правильно зрозуміла вашу прлпозицію.
Советничаю тут
• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Автор, звідки завдання. Інакше рішення не напишу.
Репетитор дал попробовать разобрать ребёнку,а меня просто задело,что я вообще не могу его разобрать.Думала тут всё просто будет,а мне не понятно что в шахматы на Вы,а тут не тут то было
Прилипало• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
це так.
Але після будь-якого ходу першого гравця, другий може поставити ферзя на таку позицію, на якій у першого гравця залишиться 1-2 можливих хода, але жоден з них не виведе ферзя в правий верхій кут.
Телепузик• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
А неважно, куда первый сходит. Вообще не важно. Второй всегда сможет сходить так, чтоб первый проиграл.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Робите хід назад від виграшного.
Виграє той, хто зажене в верхній правий кут ферзя. Аналізуєте, з яких позицій це можна зробити. На фото це крапочки.
сказочное_Бали• 05 октября 2021
Ответ дляТелепузик
обоснуйте
сказочное_Бали• 05 октября 2021
Ответ дляСижу на стуле
Робите хід назад від виграшного.
дальше...
у кого более выгодная позиция?
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Значить головне не поставити своїм ходом ферзя на крапки, а змусити це зробити противника. Це можна зробити, якщо своїм ходом поставити ферзя на сердечки. Значить, щоб не дати зробити цього противнику, не можна своїм ходом ставити ферзя на плюсики.
Розвиваєте цю думку і розкручуєте до першого ходу.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Перщим ходом перший гравець стає на зафарбоване сердечко.
Другий гравець, куди б він не походив, лишить ферзя на крапочці.
З цієї будь-якої крапочки перший гравець ставить ферзя на сердечко або одразу у виграшний кут, або на оті два майже в кутку. В другому варіанті другий гравець, куди б не походив, попаде на крапочку, з якої перший гравець знову ж таки попадає в омріяний кут.
Сижу на стуле• 05 октября 2021
Ответ дляТелепузик
Виграє перший гравець.