Семен Семеныч• 07 октября 2021

Ну все, обязательная вакцинация. Официально через месяц. Что думаете ?

Пластилин_Колец• 07 октября 2021
Это только начало, если верить инфе:
Директриссимо• 07 октября 2021
Ответ дляБабушка мороз
Это дискриминация и это нарушение конституции
Я в курсі
Бабушка мороз• 07 октября 2021
Ответ дляПластилин_Колец
Это только начало, если верить инфе:
Рассчет на лоха
Черепаха Тортила• 07 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Жаль, но большинство прогнётся. Учителя слабое звено.
Вот зря. Очень зря.
Как раз они б забастовали - это бы было ощутимо!
мадамГрицацуева• 07 октября 2021
Ответ дляРяженка
Люди, на жаль, недалекоглядні.
Варто було відмовитись і зараз не було би цього маразму.
👍🏻Только отказываться надо было ещё на этапе внедрения намордников и всех остальных ритуалов. Повелись и подчинились-вот и имеем
Черепаха Тортила• 07 октября 2021
Ответ дляВеселая моль
Уже підписало 25 тисяч людей петицію Президенту щодо введення кримінальної відповідальності за примус др вакцинації. Побачимо, як він на неї відреагує. Але, напевно, нічого не буде.
Удалено администрацией...
Ряженка• 07 октября 2021
Ответ длямадамГрицацуева
Намордники це одне, а щеплення - зовсім інше. Я би не порівнювала. Все таки у нас по вулиці без намордника можна ходити.
Зашла на 5минут• 07 октября 2021
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Кстати, у дочки 6-ой класс - учителя по биологии нет и не предвидится. Скоро вообще не захотят в школах работать(((
У нас полгода тоже не могли по биологии найти преподавателя.
мадамГрицацуева• 07 октября 2021
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А на России для кого стараются ?
Там давно уже все эти профессии привиты !
У них те же хозяева, что и у нас
Не питайте иллюзий по поводу независимой и сильной россии
Черепаха Тортила• 07 октября 2021
Ответ длямадамГрицацуева
Если бы был Петя, то все процессы у нас были одновременно с Европой. Благодаря этим придуркам, мы хоть немного пожили более свободно
Не могу не признать Вашу правоту

было б #каквиталии точно
Ацетилсалициловая кислота• 07 октября 2021
Ответ дляЕтитьская богомышь
Мені одне цікаво. ..де знайти персонал новий в повному обсязі на місце тих хто звільниться. Це нереально )
Ну, от медиков же отстали)
Ответ дляZaRaZa
А в последующие разы - еще скорее ((
Сказали, что третью дозу можно впаривать через 28 дней
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 октября 2021
Ответ дляБезникаЯ
Будуть люди вакцинуватися,ніхто не втратить роботу,в медицині давно зобов‘язали,працюю в оікарні,73% вакциновані і далі продовжують щеплюватися.Не будуть одні,то поийдуть інші,зараз не ті часи,що б втрачати роботу.
Если бы массово вышли на протест или заявления написали, так чтобы работа остановилась, тогда бы задумались стоит ли давить на людей. Но у нас люди трусы, им легче прогнуться под систему.
Хомяк с пастой• 07 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
сегодня же профсоюзы выходили...
Ответ длямадамГрицацуева
Это 73% так себя утешают?
НашлаПерепискуМужа• 07 октября 2021
Ответ длямадамГрицацуева
У них те же хозяева, что и у нас
И эти хозяева воюют сами против себя ?
Королева Сарказма• 07 октября 2021
Так что там с вузами - кто в курсе? Плис!
Ответ дляПравильно_Валерчик
Кто ж Вас лечить будет, если медики уволятся?
То есть, остальных можно гнать, как скот, ради карисованных показателей, бо их есть кем заменить? А чего же медики против, раз вакциеюнация такая панацея?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 октября 2021
Ответ дляЧерепаха Тортила
Вот зря. Очень зря.
Так чего не бастуют? Кто и мешает? Сейчас именно то время. У нас в городе почти все школы закрыли две недели назад. Через неделю открыли т.к. учителей вынудили привиться. Осталось пару школ которые на дистанционке сейчас.
Черепаха Тортила• 07 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А хз. Рабы.
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Было бы здорово. Потому что если сейчас запустят эту принудиловка, то дальше будет хуже.
Дальше возьмутся за детей
Черепаха Тортила• 07 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Вот! Это очень показательно!
Сегодня учителя, завтра - дети!
Рабы блин!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 октября 2021
Ответ дляХомяк с пастой
сегодня же профсоюзы выходили...
Где? Ни в одних новостях об этом не писали. Если это так, то это хорошо. Но сейчас надо уже наверное каждый день выходить, одноразово никто даже внимания не обратит, типа народ потусовался и все.
#Пойду_кгадалке• 07 октября 2021
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дальше возьмутся за детей
А потом - за домашних животных.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 октября 2021
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дальше возьмутся за детей
Это очень пугает.
мадамГрицацуева• 07 октября 2021
Ответ дляРяженка
Нет. Все эти ритуалы взаимосвязаны.
К счастью, у нас не дошло до маразма в виде ношения намордников на улице. Но, все же, процесс был запущен и принят населением
Главная цель намордников и измерения температуры при входе-приучение к считывающим устройствам, то есть, при входе куда-либо нужно что-то предъявлять для считывающих устройств или просто освидетельствования. Теоретики заговоров кричали, что это будут чипы) но, это будут документы с кьюар кодом)
Угги в горошек• 07 октября 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Конечно выйдут все массово на протест. Это будет настоящий повторный истинно народный Майдан. Бороться за свои права украинцам не привыкать. Помните, как в 2013 люди сами и без организаторов вышли и фсе изменили? Так и сейчас будет!))))))))))
#Пойду_кгадалке• 07 октября 2021
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Это 73% так себя утешают?
Как вы уже достали со своими процентами!
Вы что, не видите, что это одни и те же яйца, только сбоку? С одинаковыми целями и задачами? Зеля - продолжатель дела Пети, только и всего. Это с самого начала было ясно и понятно.
Царевна Смеяна• 07 октября 2021
А год назад обязательная вакцинация была слухом/сплетней/сказкой и посмеивались.....
Особенно обидно, что, как букашку, тебя ногтем к столу - выбора практически не остается.
С человеком, по сути, все, что угодно могут сделать при желании....
Федорино Горе• 07 октября 2021
Заметьте, медиков не прогнули.
Отказались, типа если их отстранить, то кто работать будет.

Теперь по теме:
​​Чи може роботодавець примушувати працівників вакцинуватись
Міністерство економіки України роз’яснило, що у роботодавця немає правових підстав примушувати працівників вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 та/або притягати їх до дисциплінарної відповідальності за відмову вакцинуватися від цієї хвороби.❗️
✅ Міністерство навело таке правове обґрунтування:
▶️ Відповідно до ст. 284 ЦК України надання медичної допомоги фізичній особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.
▶️ Ст. 43 Основ законодавства про охорону здоров’я України визначено, що для застосування методів діагностики, профілактики та лікування необхідна згода інформованого відповідно до ст. 39 цих Основ пацієнта.
▶️ Ч. 6 с. 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» також передбачено, що повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об’єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них та можливі поствакцинальні ускладнення.
▶️ У пункті 3 своєї Резолюції 2361 (2021) Парламентська асамблея Ради Європи закликає та рекомендує інформувати громадян про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не може зазнавати політичного, соціального чи іншого тиску для проходження вакцинації, а також забезпечити, щоб ніхто не піддавався дискримінації за те, що не пройшов вакцинацію.
▶️ Відповідно до ст. 2-1 КЗпП України будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.❗️
▶️ Ст. 43 Конституції України також гарантоване право кожного на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.❗️
▶️ З ініціативи власника або уповноваженого ним органу трудовий договір може бути розірвано, зокрема у випадку виявленої невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок стану здоров’я, що перешкоджає продовженню даної роботи (п.2 ч.1 ст. 40 КЗпП України). Водночас таке звільнення може бути проведено лише на підставі фактичних даних, які підтверджують, що внаслідок стану здоров’я (стійкого зниження працездатності) працівник не може належно виконувати покладені на нього трудові обов’язки чи їх виконання протипоказано за станом здоров’я (п. 21 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.1992 року № 9). Звільнення працівника з цієї підстави не є заходом дисциплінарного стягнення.
▶️ Згідно зі ст.147 КЗпП України за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення: 1) догана; 2) звільнення.
▶️Разом з тим, пунктом 24 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій, затверджених постановою Держкомпраці СРСР за погодженням з ВЦРПС від 20.07.1984р. № 213 (які зберегли свою чинність в частині, що не суперечить законодавству України), визначено, що порушення трудової дисципліни - це невиконання чи неналежне виконання з вини працівника покладених на нього трудових обов´язків. Отже, відмова працівника від вакцинації не може вважатися порушенням трудової дисципліни.
▶️ Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021 - 2022 роках, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров´я від 24.12.2020 № 3018 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров´я України 09.02.2021 № 213), встановлено, що вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні буде добровільною для усіх груп населення та професійних груп.

Почти готовый аргументированный ответ на ПРИКАЗ письменный по предприятию