Милашка-оторвашка• 12 октября 2021
Що ви думаєте з приводу любовної драми, пов"язаної із смертю молодого депутата?
Мене зворушила сильно ця історія. Молодий красень, який блискавично злетів із підприємця із продажу ламінату до народного депутата, розумний, чесний... Так безглуздо пішов із життя.
Але саме після його смерті відкрилась драма і біль його життя.
Наступного дня, дізнавшись про його смерть, втрачає свідомість у ВРУ його молода колега, з якою він сидів поряд у залі. Вигукує при цьому "Я ж вагітна", намагається йому додзвонитися".
Але ж вона одружена за бізнесменом, нещодавно народила від нього синочка.
Загиблий депутат теж офіційно одружений, має двох маленький доньок і дружину Галину.
ЗМІ пишуть, що депутат та його колега по фракції жили в столиці разом, називать їх "співмешканцями".
Періодично їх уже ловили журналісти в обіймах один одного у кав"ярні у Львові, а також у самій залі вони не ховалися і щебетали як закохані під прицілом сотні камер.
В ніч своєї смерті депутат був у компанії помічника своєї колеги та співмешканки. Жалівся, що вона від нього пішла, і йому важко це пережити.
А вчора на похованні драма...
Біля труни стоїть дружина Галина в оточенні родичів покійного, в образі " вдови". Як тільки в філармонію заходить "ЛЮБЛЯЧА КОЛЕГА", дружина налітає і каже : "Як ти посміла сюди прийти?"
А колега принесла букет та вінок з написом " Я тебя безумно люблю".
Ці квіти мама померлого відразу прибирає геть.
На кладовищі любляча колега не витримує і просить священника захистити її від гніву рідні, підходить до труни та припадає з останнім довгим поцілунком у губи до померлого.
Ваша думка, морально вчинила рідня та вдова, коли так жорстко поставились до щирих почуттів колеги?
Хто така Галина: дружина, чи жінка з якою він офіційно не розлучився, бо не встиг?
А вчора на похованні драма...
Украиночка• 12 октября 2021
А де про те, як його пересадили до таксі і він там помер?
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
Ламзак_сдутый• 12 октября 2021
И все эти страсти из за нарика...., хотя депутатам можно и даже нужно.
Бабы дуры
КрестьянинДиор• 12 октября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Бабы дуры
Петриківна• 12 октября 2021
Ответ дляУкраиночка
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
таксист вроде так заявил
Краля-Галя• 12 октября 2021
Жаль только других членов этих семей. Ни его, ни ее нет. Каждый получил по заслугам.
Петриківна• 12 октября 2021
Ответ дляУкраиночка
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
Хто пересадив?
Помер від наркоти......
вот
Милашка-оторвашка
• 12 октября 2021
Ответ дляКусачая Я
Это точно в реальном мире , а не сценарий
Дивіться прощання з Антоном Поляковим.
Оле Лукойе• 12 октября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Бабы дуры
Он не нарик. не все что пишут СМИ нужно принимать за чистую монету.
Фрекен бок• 12 октября 2021
Всю простынь не читала Царствие небесное!
Это депутат перестал считать деньги, его затянула шикарная жизнь
Вот и погиб от алкоголя и наркотиков
Украиночка• 12 октября 2021
Ответ дляОле Лукойе
А для чого це СМІ?
Написали б, що сердечний напад.
Правда не всім подобається....
Написали б, що сердечний напад.
Правда не всім подобається....
12 галюцинаций• 12 октября 2021
Какой он нарик! Я не защищаю, но принимать за чистую монету все с утюга в голову положенное. Молодой здоровый парень, ему до нарика...
Фиона Шрековна• 12 октября 2021
Ответ дляЛамзак_сдутый
Бабы дуры
Ага, как против власти рот открыл, так сразу нариком стал и помер(((
Разумков вон пару раз активно заикнулся, что не согласен с действиями преза, сразу места спикера лишился. Скоро, наверное, тоже ’нариком станет’
Петриківна• 12 октября 2021
Ответ дляОле Лукойе
думаете его метадоном отравили?
Кумушка• 12 октября 2021
Ответ для12 галюцинаций
Тоже и читаю и в шоке с людей. Сплетники. Им кинь любую кость, они и рады обгладывать
Фиона Шрековна• 12 октября 2021
Ответ дляФрекен бок
Вот и погиб от алкоголя и наркотиков
Вы действительно в это верите?
Аноним Первый• 12 октября 2021
Ответ дляКусачая Я
Не знаю как про надпись на венке, но то что цветы были и пришла и эти цветы убирали- правда)
Масяня Я• 12 октября 2021
Особенно умиляют эти слова ’який блискавично злетів із підприємця із продажу ламінату до народного депутата, розумний, чесний’. Розумний, чесний, да-да.
Брюлик в стразах• 12 октября 2021
Ответ дляФиона Шрековна
Точно!
Милашка-оторвашка
• 12 октября 2021
Ответ дляЛеди Г
Автор,вы сами это написали или скопировали?
це мої слова. Давно слідкувала за ним, подобався як розумний політик, а зараз 4 дні в шоці.
Почемучка• 12 октября 2021
Ответ дляФиона Шрековна
Ой не смешите, если б всех, кто против власти рот открывает, травил, то уже б в верхушке половины не осталось.
Фрекен бок• 12 октября 2021
Ответ дляФиона Шрековна
Вы действительно в это верите?
Я читаю ещё другие сайты,кроме советчицы
Фиона Шрековна• 12 октября 2021
Ответ дляПетриківна
думаете его метадоном отравили?
Нужно было ’Новичком’?