Мюллерная• 19 октября 2021
Влияет ли стрес на анализ крови?
Именно на общий или биохимию к примеру.
Вот если я боюсь уколов и сижу переживаю сильно и руки потеют.
Не обижаюсь• 19 октября 2021
На сахар и на гормоны щитовидной железы может влиять, на воспалительные процессы никак))
Мюллерная
• 19 октября 2021
Ответ дляГл. Амурная
Это не стресс))))
ну типу я переживаю, гормон кортизол сильно виділяється, якщо сильно переживаю ннаприклад, накручую себе
Неваляшкина• 19 октября 2021
Ответ дляGreen_Cat
Він в такому випадку знижується - іде виснаження/гальмування. Чому фільми-жахи корисні...
почему снижается?
Повышают уровень кортизола хронический стресс, избыточный вес, ослабление иммунной системы, сердечно-сосудистые заболевания, депрессия и ряд других состояний.
Мюллерная
• 19 октября 2021
Ответ дляGreen_Cat
я колись здавала кортизол і він був вище норми, але я взагалі холерик і типу за день два до цього були тренування фізичні. Ну потім перездала з один препаратом і лікар сказв типо норм
Мюллерная
• 19 октября 2021
Ответ дляНеваляшкина
почему снижается?
от і цікаво яка профілактика цього стресу хронічного
ХуАнита• 19 октября 2021
Я холерик и нервная по природе - никак это не сказывается на гормонах стресса - все в норме
Неваляшкина• 19 октября 2021
Ответ дляМюллерная
полноценный сон, умеренные физические нагрузки, правильное питание, медитация, приятные эмоции
Мюллерная
• 19 октября 2021
Ответ дляНеваляшкина
от медитації я хотіла б навчатись
Ответ дляНеваляшкина
почему снижается?
Так, все правильно... але, як описує автор топіку, у неї уже пішов адреналіновий етап, тобто кортізол/адреналін почав ’згорати’ і аналіз, скоріше всього, зафіксує його дещо менший рівень чим коли аналіз було би взято зразу після призначення.
Після аналізу взагалі буде ейфорична фаза ’я таки втекла від чупакабри’.
Мюллерная
• 19 октября 2021
Ответ дляGreen_Cat
як з цим працювати аби не шкодити самій собі
Ответ дляМюллерная
Так це нормальна фізіологія... можна скзати тисячоліттями закріплена: сидимо ховаємося, копимо стресс... найшли нас - тікаємо (цукор і адреналін зашкалюють), втекли - ейфорія.
***
Можна не накопичувати (оте, що ’просветление’), можна зразу тратити - не обов´язково як агресію, просто тратити (’Приборкання строптивого’).
***