27 октября 2021

Заклик Лікаря КОВІДного відділення

""...І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь.""

""Дозвольте запросити вас на екскурсію до свого світу. Дозвольте показати. Показати, що означає бути лікарем в ковідному відділенні.
Працювати в ковідному — це втрачати здоровий глузд.
Лікарі ковідного відділення працюють по 24, 30, 48 годин. Приходять додому на півдня, а потім знову повертаються до відділення. І так тижнями, місяцями, уже й роками. І ось ми вже боремося не тільки з ковідом. Ще з панічними атаками, які приходять від думки про необхідність повернутись до відділення. З безсонням, бо чергуємо по 10 і більше діб на місяць, і після цих діб важко знову вчитись спокійно спати та усвідомлювати, що ніхто не помре під час твого сну. З депресією, бо більше не можемо. Але треба.
Працювати в ковідному — це бути самотнім.
Дні народження, весілля, свята. Цього всього для нас не існує. Бо ковід не бере перерв та вихідних. Тому ми теж. Та як можна відвідувати будь-які події, коли ти постійно боїшся когось заразити? Та як люди можуть запрошувати на будь-які події, коли постійно бояться тебе? Тому чергування заміняють лікарям життя, а персонал ковідного відділення (частково) родину.
Працювати в ковідному — це відчувати власну безсилість.
Ми приходимо до відділення аби дізнатись, що комусь із наших пацієнтів стало гірше, хтось заінтубований, хтось помер. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, які померли ще до зупинки серцебиття. Ми бачимо занадто багато пацієнтів, яким вже не можемо допомогти. Ми бачимо занадто багато смертей. І пам’ятаємо кожну. І живемо з цією пам’яттю.
Працювати в ковідному — це ламатись.
Ламатись кожного чергування. А після — намагатись склеїти себе до купи. І знову ламатись. І знову клеїти…
Працювати в ковідному — це, врешті-решт, зламатись.
Ми чуємо у свою адресу «м’ясники, психи, вбивці». Ми відчуваємо на собі гнів та ненависть родичів пацієнтів. Ми втрачаємо глузд, родини і себе.
І кожен раз, коли ви відмовляєтесь вакцинуватись, ви відмовляєтесь нас врятувати.
Ми більше не закликаємо, мотивуємо, чи просимо.
Ми благаємо.
Вакцинуйтесь""
Автор: Уляна Кащій (https://bit.ly/3GukGJS)"
показать весь текст
Капитанша 28 октября 2021
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Я например никогда не болела гриппом ( тьху-тьху). Что касается лично меня, то сдала тест на антитела к коронавирусом - антитела у меня есть, хоть ковидом с явными признаками не болела. За 1,5 года эпидемии перенесла 2 орви
Ну так Вам прививка не нужна если есть антитела.

Привейте родителей.
Женамужная 28 октября 2021
ЛЮДИ, Ви озвіріли?! Якийсь жах відбувається! Відмовити у лікуванні вакцинованим, невакцинованим!? Вважаєте це нормальні коментар та думки людини-розумної?
Птица Говоруша 28 октября 2021
Ответ дляАсобеннАя
А я вакцинованим.Они обязаны перенести в легкой форме.
И не занимать места. А они всё госпитализируются..
Птица Говоруша 28 октября 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
им надо вжухать вакцину просроченую
Так пусть бы выливали и отмечали. Она же бесплатная
Птица Говоруша 28 октября 2021
Ответ дляЛюбви вам!
манипулятивный, давящий на жалость/чувство страха текст.
в реанимационных отделениях до ковида также были огромные нагрузки и также ничего радостного, это место, где люди тяжело болеют. разве это новость?
Я не помню такого, чтобы так врачи рвали сердца и умоляли колоться. Сколько эпидемий гриппа было и никто не заставлял
Любви вам! 28 октября 2021
Ответ дляПтица Говоруша
Я не помню такого, чтобы так врачи рвали сердца и умоляли колоться. Сколько эпидемий гриппа было и никто не заставлял
врачам некогда и незачем писать провокативные тексты в интернет. это обычная попытка хайпануть на теме. такие публикации никак не помогут, медицинские вопросы решаются в индивидуальном порядке с медиками, а не через постинг.
КокошинЭль 28 октября 2021
Бесят эти стоны врачей. В кои-то веки пришлось поработать, а не только взятки с пациентов сдирать - стоооонут. Я вакцинирована модерной, кстати.
Элька-Карамелька 28 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
Дякую за нагадування, але в десятому класі я і це вивчала. Можливо, ви підзабули, але це білок, який мутував і передався шляхом зараження. Як шип віруса може бути причиною зараження токсичними пріонами?
Вы правда знаете, что такое прионы? Ваши познания слишком скудны, чтобы спорить на эту тему) Обновите информацию. Почитайте еще раз)
Элька-Карамелька 28 октября 2021
Ответ дляСыро_Ежка
шапочку из фольги не забудьте. А то соседским вай-фаем мозг выест...хотя у вас там и мозга то нет
У меня он как раз есть) Я не вакцинирована)
Детектор лжи 28 октября 2021
О, ці пафосні заклики від типа лікарів:) Це як сімейні лікарі щось виписують на папірцях-рекламних бланках (навіть не скривають шапку рекламного бланку) по типу ергоферона, афлубіна та іже з ними, це хоть не шкодить.
Але тут суми інші. І наслідки.
АБВГДейка 28 октября 2021
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
А был ли мальчик, а есть ли муж сестры
Давайте, давайте. Тут же все тролли! И ковид - мировой заговор, а в больницах никто не лежит, онивсеврут.
Есть и сестра, и ее муж. Дай бог ему здоровья и сил вытаскивать неверующих идиотов, которые когда попадают в больницу, начинают умолять, чтобы их спасли.
Ухтышка_малышка 28 октября 2021
Ответ дляНепогодка
Ну так лежат люди 60-70+, с кучей хроники, лишним весом, диабетом, гипертонией.
А заставить их вакцинироваться нельзя! Вакцинируя 20-40 летних эпидемию не остановишь. Эти люди и так болеют дома и часто легко. Вот как я. Да мне ни разу помощь врача во время короны и не понадобилась. Сидела дома на даче, пила компот, отдыхала.
вот именно. толковые врачи говорят что нужно группы риска прежде всего вакцинировать: пожилых, гипертоников, диабетикв и т.д.
А вакцинируется сейчас молодежь, которая это ради свободы передвижений делает, а молодежь и так не сильно нуждается в тех изнеможденных врачах.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 28 октября 2021
Ответ дляСирожено_пирожено
Какие же люди мрази всё-таки. Я сама врач. Вам те надбавки копеечные поперёк горла стоят? Или Вы хотите, чтоб за 6000 они умирали на рабочем месте? Они и так истощены до предела. Вы хотели бы таких денег?
Меняйте профессиию и дуйте хотя бы санитаркой за теми надбавками
А Вы тоже себя мразями считаете, когда без 500-ки на больного даже не взглянете, патамушта надбавки копеечные?
НеГолосую 28 октября 2021
Ответ дляБлинчик Мой
БЦЖ використовують в усьому світі частіше, ніж інші вакцини; більш ніж 90 % дітей проходять щеплення саме цією вакциною. Щороку близько 100 мільйонів дітей отримують щеплення вакциною БЦЖ.
Чомусь офіційні джерела суперечать вашому твердженню. Не варто забувати, що туберкульоз буває не тільки легеневий.
ага. тільки нелегеневий туберкульоз в нашій країні практично весь вакцинасоційований.
Любовь Калистратовна 28 октября 2021
Ответ дляФФФФристайла
А налогов сколько в месяц вы платите и в целом ваша семья? А то выходит очень странно, я с мужем тыс 25-30 налогов в месяц плачу и должна оплатить лечение вот таких не совсем человеков, как вы.
Согласна на 100%
Любовь Калистратовна 28 октября 2021
Ответ дляСиренаФеоктистовна
я вчера писала,сосед сделал 2 вакцины летом,вчера умер от ковида.Здоровый,крепкий мужик
У меня подруга сделала файзер 1-ю дозу, еле откачали.
Армейская 28 октября 2021
Ответ дляАристократка-тунеядка
А мою маму 4 года назад убил инсульт ишемический. А папу 9 лет назад - рак, как и нашу молодую невестку 2 года назад. а сестру двоюродную в 30 лет убил рассеянный склероз. И таких навскидку могу только за пару лет десятков три назвать. Их родные живут с этим тоже.
А скольких убьют очереди в прививочных центрах на пике заболевания, куда людей согнали принудительно?
Товкучка у чергах на вакцинацію: епідеміолог пояснив, чим це загрожує
Портал ’Апостроф’ розібрався, чому центри вакцинують ованія можуть перетворитися в одні з найбільш небезпечних джерел поширення коронавируса.
Справа в тому, що він призвів до утворення гігантських черг, тому що у багатьох людей просто не залишилося вибору, окрім як зробити щеплення і отримати ковід-сертифікат.
Стояння у черзі на щеплення несе за собою не просто ризики. Обов´язковим наслідком такого підходу буде активізація епідемічного процесу. Натовпами в центрах вакцинації ми абсолютно штучно створюємо набагато гіршу ситуацію. У цих натовпах ніякого дистанціювання немає, а маски, за відсутності дистанції, при тривалому знаходженні в тісноті в приміщеннях, що не провітрюються, не врятують від зараження, - каже лікар-епідеміолог Олексій Галимський.
https://apostrophe.ua/ua/news/zdorovie/2021-10-27/...
Что вы мне доказывает? Не вакцинируйтесь, делайте, что хотите! Я думаю, вакцинация могла спасти мою маму. Все ваши длинные тексты мне безразличны. Вы могли вакцинироваться летом, а не ждать этого Армагеддона. Не нужно мне ничего доказывать.
СкиниУскачи! 29 октября 2021
Ответ дляЛижТолько
Я не буду повторяться. Все написано в постах выше. Если вы не в силах это понять или принять - это ваши проблемы. Оставайтесь при своем мнении. Только помните, что оно не единоправильное. И пусть на вашем пути встречаются только такие медики, какими вы их считаете. Удачи.
ну все что вы мне говорите, вы можете сказать и себе. И про понимание текста, и про единоправильное мнение, и про пожелание.
Удачи, да