Щепотка_совести• 02 ноября 2021
У львівв‘янки конфіскували Лексус за їзду у нетверезому стані і оштрафували на
На 20 тисяч гривень.
Шокує те що вона до всього косметолог викладає і робить уколи краси, при тому так любить випити що сідає за кермо п‘яна і без прав регулярно, це просто жесть🤦🏼♀️
ХвостПистолетом• 02 ноября 2021
Косметолог то ще нічого. Таке роблять хірурги, гінекологи і т.д. То ще більша жесть.
Щепотка_совести
• 02 ноября 2021
Ответ дляХвостПистолетом
Ну не знаю, для мене взагалі жесть випивший за кермом, а тут прям алкоголізм на дице🤦🏼♀️
Не любовница• 02 ноября 2021
Наверное жизнь у женщины не сложилось, все пошло через одно место. Вот и пьет и не боится в аварию попасть.
Да уж, советчицы, не в деньгах счастье, и такие вот женщины тому пример.
ГейТуда• 02 ноября 2021
От якби в неї реально забрали авто, продали, а кошти віддали на лікування потерпілим в аварія від синіх водіїв, а цю потвору відправили на виправні роботи на рік з довічним позбавленням права керувати, було би чудово, але, нажаль, це неможливо.
ХвостПистолетом• 02 ноября 2021
Ответ дляНе любовница
Ну не скажіть. У моєї знайомої все чудово на особистому фронті, а вона собі дозволяє п‘яною їздити деколи. На питання чому вона так робить, відповідь завжди, та я тільки пару грам, а далі так вийшло.
Я_готова_ко_второму• 02 ноября 2021
Ответ дляНе любовница
На соседнем форуме пишут что ее БМ теперь муж Верещучки из СН.
Не любовница• 02 ноября 2021
Ответ дляХвостПистолетом
У многих все отлично со стороны на личном фронте, а если копнуть....)
Но вообще это жесть. Таких нужно лишать прав, штрафовать и щабирать авто.
Щепотка_совести
• 02 ноября 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Хто така Верещучка і що таке СН?
Я_готова_ко_второму• 02 ноября 2021
Ответ дляПушка заряжённая
Хто така Верещучка і що таке СН?
Ирина Верещук, депутат от слуги народа. Мэром Киева мечтала быть.
175см55кг19лет (она)• 02 ноября 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Походу, так и есть. У Верещучкиного второго (гражданского) мужа такая же фамилия, как и у этой львовянки.