40каградусная• 02 ноября 2021

У кого в Дії пропали сертифікати?

Тільки що заходжу в дію, щоб показати сертифікат вакцинації, а тут опа - пройдіть авторизацію знову. А, ну ок. Проходжу. Є все,крім сертифікатів. Заново пробую підтягнути пише сталася помилка. Видаляю дію. Стягую наново, ставлю, а все там же. Сталася помилка при запиті сертифікату.
Одна_на_всей_планете• 02 ноября 2021
У мене є

Чёрти Шо• 02 ноября 2021
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3019115
Ванна Тазиковна• 02 ноября 2021
спасибо, видимо что то глучит у них.
Синди Кроуфорд• 02 ноября 2021
Было пару раз. Я так понимаю, что если редко заходишь, то требует повторную авторизацию. И пропадают сертификаты. Запросите их повторно и они появятся. Это просто приложение глючит
автор 40каградусная • 02 ноября 2021
Ответ дляСинди Кроуфорд
так запрошую, але мені каже, що сталася помилка. А от якби мені це потрібно було для того, щоб зайти в транспорт чи, в аеропорту? Як завжди- май скрін при собі.
Ванна Тазиковна• 02 ноября 2021
не отправляются... помилка , спробуйте пізніше
Секс-Бомба• 02 ноября 2021
В мене теж нема сертифікатів і нові не дає зробити. Навіть ідентифікаційний код пропав, пише що перевіряється
Синди Кроуфорд• 02 ноября 2021
Ответ для40каградусная
Согласна с вами. Такая же проблема была, тоже писало ошибку при повторном запросе сертификата. Приложение так себе, поленились разработчики)) Я так поняла, чтобы не просило авторизацию, надо хоть раз в неделю открывать приложение.
Ванна Тазиковна• 02 ноября 2021
Ответ дляСекс-Бомба
так, перевіряється ідентиф. код також. Напевно у них проблеми. Зачекаємо.

автор 40каградусная • 02 ноября 2021
Ура. дадалися. Але ’осадочок’ лишився
Секс-Бомба• 02 ноября 2021
Ответ для40каградусная
Ура. дадалися. Але ’осадочок’ лишився
В мене ще немає