Кто крайний?• 21 ноября 2021

Рішення зборів громадян щодо відновлення правопорядку в Україні

03.11.2021 біля будівлі Офісу Президента відбулись сбори громадян України і прийняте зобов´язуюче рішення із вимогами щодо відновлення правопорядку в Україні.

Для нагадування складено петицію до Президента України https://petition.president.gov.ua/petition/126878

24.11.2021 в Києві народ буде вимагати виконання рішення сборів громадян та поновлення правопорядку в Україні, зруйнованого "карантинними" актами.

Кожен має можливість підтримати законні вимоги народу особистою присутністю 24.11.21 о 10.00 біля Верховної ради. А також підписом петиції, якщо немає можливості приїхати до Києва або бути присутнім на мітингу.
Адвокат роз´яснює подробиці
Пугачиха• 21 ноября 2021
Все верно, только они уже не соблюдают ни закон ни конституцию ни здравый смысл.

АсобеннАя• 22 ноября 2021
А потом закроют, как Стахива. Каждый день поражаюсь новым новостям и что всё идёт у них по плану 😭😭https://truth11.com/2021/10/23/mike-yeadon-timetab...