Санта Барбара• 12 декабря 2021
Остап Стахив и его единомышленники часто говорят мужчина, жива людина и тд
Что это значит, о чем он вообще?
Ещё некоторые вспоминают законы ССР. Кто в теме, объясните плиз.
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Это про индивидуальность? Или что,?
Типа физычна особа нас обезличивает и делает стадом, как маски? А принадлежность к полу, имени, роду делает личностями?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вони так говорять про думаючих людей.
Можно подробнее?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляМойНеТакой
Он вроде как в психушке, на обследовании.
Ну, не он один так говорит.
А я с Рио-де-Житомира!• 12 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
Можно подробнее?
Люди, які вміють правильно аналізувати те, що відбувається
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Это типа отключение от эгрегора существующей пирамиды власти?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 декабря 2021
Остап Стахів - аферист. Він піариться на будь-чому. До того як стати антивакцинатором він багато тем перепробував. Ця йому зайшла, тепер він великий борець за конституційні права людей.
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не о нем речь, в Ютубе много сейчас развивают эту тему, и не только в Ютубе и не только в Украине. Я его привела в пример. Интересно что несёт в себе такая формулировка и причем тут ССР?
Greensunny• 12 декабря 2021
из нас ходят сделать серую массу, стадо, а он напоминает, что каждый человек личность, и своим полом, предками, семьей, родиной надо гордиться. ссср тут вообще не при чем. его можно критиковать, но эта его часть - правильно!
Сама не знаю• 12 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
Это про индивидуальность? Или что,?
Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в
Україні найвищою соціальною цінністю.
А нас обманом перевели в статус фіз. осіб а фіз.особи не мають прав тільки обов’язки
Україні найвищою соціальною цінністю.
Сама не знаю• 12 декабря 2021
Фізи́чна осо́ба — у цивільних та інших галузях права термінологія, що використовується для позначення людини (громадянина, особи без громадянства) як учасника правових відносин. Фізична особа також підпорядковується певним нормам та правилам поведінки.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 декабря 2021
Ответ дляСама не знаю
Україні найвищою соціальною цінністю.
Чому фізичні особи не мають прав, тільки обов´язки? Що за бред? Фізичні особи мають право вести підприємницьку діяльність, мають право отримувати пенсії, лікарняні і ще багато прав.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
Ага, бачила я цих людей. Ходять по супермаркетах і достаються до охоронців і касирів, щоб ті обслужили їх без маски. А в чому ті касири винні? Вони, може, просто не хочуть витрачати своєї роботи. Уже всі забули, що в перший карантин, коли всі пішли на дистанційку, касири на роботу ходили. За що їх тепер чмирити і ще й на ютуб виставляти. Вони що не мають прав, чи як?
Сама не знаю• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
вивчіть глибше поняття слів
Людина,
фіз особа
Громадянин
Народ
щоб розуміти в чому різниця
Людина,
фіз особа
Громадянин
Народ
щоб розуміти в чому різниця
Ро30BbIu_CJIoHuK• 12 декабря 2021
Ответ дляСама не знаю
вивчіть глибше поняття слів
Людина,
фіз особа
Громадянин
Народ
щоб розуміти в чому різниця
Людина,
фіз особа
Громадянин
Народ
щоб розуміти в чому різниця
Це все маніпуляція.
Сама не знаю• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це все маніпуляція.
це все що ви можете сказати ,маніпуляція? кого і чого?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляGreensunny
Я только что понаходила видеоролики из зала суда, где люди объявляют себе живыми людьми, а не фо. Это выход из системы?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляСама не знаю
Україні найвищою соціальною цінністю.
А как нас перевели в статус фо?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вы понимаете что такие массы без своего мнения, делаю что сказали, вершат судьбы других, потому что их больше? Нельзя быть ведомым . Надо думать головой немножко. Многие погрузили в своих страхах.
О каких видео речь не знаю, поэтому не буду комментировать.
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це все маніпуляція.
Нет, это римское право. Но я пока не полностью понимаю.
Сорока-ворона• 12 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
Это про индивидуальность? Или что,?
Что тут не понятно? Он очень смелый
Пурген• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це все маніпуляція.
Просто судя по видео в судах срабатывает, так что не манипуляция получается.
Сама не знаю• 12 декабря 2021
Ответ дляСанта Барбара
А как нас перевели в статус фо?
призначення індифікаційного номеру, прибрали з паспорту графу національність, замінили паспортні столи на міграційні служби
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Ответ дляСама не знаю
Таки да, написано паспорт громадянина Украины, но графы национальность нет, в ИНН написано дата внесения фо в реестр.
А в каком году придумали ИНН?
Санта Барбара
• 12 декабря 2021
Державний реєстр фізичних осіб — платників податків (скорочено ДРФОПП або ДРФО) — автоматизований банк даних, який створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов´язані сплачувати податки, збори, інші обов´язкові платежі до бюджетів та внески до державних цільових фондів у порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами України.
Функціонує з 1 січня 1996, створено на виконання Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов´язкових платежів»[1] (далі Закон). Відповідний Закон було скасовано разом з ухваленням Податкового кодексу з 1 січня 2011[2].
З 28 січня 2014 до 21 листопада 2017 діяло «Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків»[3].
Дізнатися більше
Частина інформації в цій статті застаріла.
З початку дії Податкового кодексу України фізичні особи отримують не ідентифікаційний код, а Реєстраціний номер облікової картки платника податків. Метою створення Державного реєстру є повний облік фізичних осіб, які сплачують податки та інші обов´язкові платежі, організація автоматизованої обробки інформації про сплату податків та інших обов´язкових платежів фізичними особами в режимі комп´ютерної мережі. Зокрема, неможливо ідентифікувати фізичну особу за прізвищем, ім´ям, по батькові та датою народження[4].
Дізнатися більше