Баксы_сдам• 16 декабря 2021
Девочки это ппц . Стыдно
Перед сном включаю ютуб, наткнулась на шоу реальне життя . Девочки это просто п..ц! Трусы с молочницей и контрацептивы показывают крупным планом на камеру . Очень наигранный сценарий . Зачем такое снимать ? Кто то реально это смотрит ? Испанский стыд за такие шоу 🤦🏻♀️
на ютьюбі стільки всього цікавого можна подивитися, крім трусів
у вас же там не три канали, можна вибрати, що завгодно, слава богу
от, раджу канал ’Все как у зверей’, ’Твоя підпільна гуманітарка’, ’Мова-меч’, ’Дарвиновский музей’, ’Хочу домой’.
є і про історію, і про моду, і про шумерів, і про що завгодно