Лень гуглить• 17 декабря 2021
Немаю нюху,смаку,крутиться голова,болить лоб...
3 дні тому пропав нюх та смак майже повністю(Нежиті не було,ніс то відкладає,то закладає.Сьогодні дуже боліла голова в області лоба,над очима.Пішла до лора,каже,що з одної сторони стікає слиз з гноєм,призначила лікування поки що без антибіотика.І що нюх та смак міг через це пропасти.Раніше не пропадав в жодних ситуаціях.Чи реально ковід міг дати за кілька днів таке ускладнення? Пробувати лікуватися без антибіотика?
Нервогенератор• 18 декабря 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Нюх і смак ніколи не втрачали
Мое первое потеря обоняния произошло в 2012-ом году. Жаль что тогда не было ковида, можно было все спихнутььна него. С *yR ли ()
Интернет Бродилкин• 18 декабря 2021
Ответ дляНервогенератор
В мене не було такого раніше
Лень гуглить
• 18 декабря 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
В мене не було такого раніше
В мене теж не булр,попила боржомі,а вона мені гірка,жах,якийсь смак спотворений