Лень гуглить• 17 декабря 2021
Немаю нюху,смаку,крутиться голова,болить лоб...
3 дні тому пропав нюх та смак майже повністю(Нежиті не було,ніс то відкладає,то закладає.Сьогодні дуже боліла голова в області лоба,над очима.Пішла до лора,каже,що з одної сторони стікає слиз з гноєм,призначила лікування поки що без антибіотика.І що нюх та смак міг через це пропасти.Раніше не пропадав в жодних ситуаціях.Чи реально ковід міг дати за кілька днів таке ускладнення? Пробувати лікуватися без антибіотика?
Гравицапа• 17 декабря 2021
У вас скоріше синусит, ніж ковід. Дивно, що антибіотик чи нестероїдні протизапальні не приписав. На знімок відправив?
Оля_с_киркою• 17 декабря 2021
Антибиотики назначает врач, если нет назначения, пробуйте то что им прописано, а завтра смотрите по состоянию, если изменений нет, звоните своему семейному врачу.
Интернет Бродилкин• 17 декабря 2021
Ответ дляНервогенератор
И как мы жили до 2020-го года...
Нюх і смак ніколи не втрачали
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Знімок робили? Ковід часто викликає гайморит
На знімок не відправляли,запхали якусь штучку в ніс і сказали,що з одної сторони слиз жовто- зелений,густий
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляЕвгения_Д
Я так переболела ковидом. Ещё и слизистые воспалялись. Температуры не было. Много питья, слизистые мазала маслом кокосовым, и витамины горстями. Тест положительный. Отошла за неделю примерно.
І в мене без температури
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Гормональний спрей назначив
Безберлоги.ру• 17 декабря 2021
Учитывая, что ковид вокруг в свободном доступе, то большая вероятность, что это именно он.
А я женатая• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
І в мене без температури
І мене так було, десь на 6-7 день нюх пропав, були всі признаки гаймориту,потім пішов кашель, темпер. 37.3, на 10 день кт- вірусна пневмонії 16 відсотків ураження легень, антибіотик пила. Зараз через цей ковід не зрозумієш, покаже тільки тест
А я женатая• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Гормональний спрей назначив
Зазвичай, якщо через тиждень застосування судинозвужувальних закладеність не зникає, то тоді гормон. Спрей
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Який препарат?
Промити
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляА я женатая
Жах,а я себе тішу,щоб без температури
А я женатая• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Промити
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Пробуйте, наче грамотне лікування.
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляА я женатая
Пробуйте, наче грамотне лікування.
Пробую,сказали 2 дні,якщо не краще,то підключати цефодокс,але мене тааак болить голова в області лоба, і стан загальний дивно слабкий,хоч темп нормальна.
А я женатая• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Жах,а я себе тішу,щоб без температури
В мене часто гайморит був, без температури. Кажуть якщо простуда без темпер., То слабий імунітет, що немає реакції організму, хто зна що краще.
Гравицапа• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Промити
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Риномістин
Промити
Етацид
Респеро миртол 3р/ день
Афіда 2р/д
Вам лікар назначив якраз і нестероїдні протизапальні, і для зняття набряку, і антисептики і для розрідження слизу. Особливо не забувайте пшикати гормональний спрей, тоді обійдетеся без антибіотиків
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляА я женатая
Так,в мене температури немає навіть при гнійній ангіні(
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Ні,не забуду,це точно(
Виконую все ретельно
А я женатая• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Можна фуросемід випити, на ніч- ель це, щоб набряк знімало. В порошках від простуди є компонент, що теж закладеність зменшує і головний біль тамує. Або можна мілі носик пити, там в інструкції є , як застосовувати. Я вже стільки всього перепробувала.
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Мене просто здивувало,що навіть тесту не роблять,сказала,що може бути втрата нюху через гайморит
Гравицапа• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Ви вакциновані?
Гравицапа• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Так
Вакцинованим тяжко вибити тест на ковід. Дають направлення тоді, коли тест нічого не покаже. Щоб не псувати статистику і можна було записати інший діагноз
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Я теж такої думки
Лень гуглить
• 17 декабря 2021
Ответ дляГравицапа
Навіть чула,що вакциновпним з пневмонією роблять тест вже пізніше,коли ковіду нема,а є ускладнення(
Гравицапа• 17 декабря 2021
Ответ дляЛень гуглить
Так. І добре, якщо лікар попадається нормальний і назначає лікування як на ковідну пнемонію, хоча діагноз можна ставити і по клінічним ознакам без тесту.