СКИБИДЫШь• 22 декабря 2021

Чи є сенс їхати до ветеринара, який не візьме нашу сечу на аналіз?

Кішка не може сходити в туалет, не знаю чи запор, чи по-маленькому. Сидить на лотку по довгу і нічого. Бо ніби сеча є, мама виливає три-чотири рази на день. Крові немає. ´

Загалом є можливість поїхати до ветеринара в сусіднє смт сьогодні лбатьки з села), або я приїду і завезу кішку в обласний центр, але це уже завтра. Проте шкода тварину, хочеться полегшити її стан вже.

Є сенс везти сьогодні в смт без здачі аналізів?
ТигрЛьвович• 22 декабря 2021
Клізму зробіть.
Ms. Искренность• 22 декабря 2021
Я возила свою, хоть и город, в выходной не сдать анализ. По симптомам как у вас. Лечим. Цистит
cartesio• 22 декабря 2021
Если у вас есть время и желание, свозите. Хоть по симптомам назначит что-то, животное мучается.
Странный вет, который не берет анализы. Зачем он тогда вообще там нужен?
cartesio• 22 декабря 2021
Могу дать контакты клиники в Киеве, консультируют удаленно. Хоть так поможете кошке, пока анализы сладите.
Если хотите, пишите мне в личку
автор СКИБИДЫШь • 22 декабря 2021
Ответ дляMs. Искренность
Цікаво, чи без обстеження вони можуть самі побачити признаки сечо-камяної хвороби? Напр, перевовнений сечовий міхур чи ще щось?
Ms. Искренность• 22 декабря 2021
Ответ дляСКИБИДЫШь
Конечно. Они могут мочевой прощупать
автор СКИБИДЫШь • 22 декабря 2021
Ответ дляcartesio
Если хотите, пишите мне в личку
Дякую. Якщо батьки не поїдуть за 2 години, напишу Вам
Я б такое не носила, но продаю• 22 декабря 2021
Может пощупать, может узи сделать.
Он единственный ветеринар? Почему не берет анализы? Желательно и мочу и кровь сдать.
автор СКИБИДЫШь • 22 декабря 2021
Мама пише, що щойно сходила по-маленькому. Ніби нормально. Можливо тоді запор? А запор прощупають?
автор СКИБИДЫШь • 22 декабря 2021
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Может пощупать, может узи сделать.
Не можу нічого сказати. Не знаюя подзвонила, кажу взяти з собою баночку з сечею, сказав, що ні.
Ms. Искренность• 22 декабря 2021
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну так они же по разному сидят когда писябт и какают.
Я б такое не носила, но продаю• 23 декабря 2021
Может они просто сами берут мочу катетером.