Света С Приветом• 17 января 2022

Жити окремо і обмежувати себе чи з батьками чоловіка?

Є тут такі що живуть на зйомних квартирах гроші впритик, але головне не з свекрухою жити?
Результат:
вже голосів: 137
130 (94.89%) Окремо
7 (5.11%) З батьками чоловіка
Майор Медуза• 17 января 2022
Это мой страшный сон. И без разницы, со свекрами или своими родителями

как тебе такое илон маск• 17 января 2022
Ответ длябылоИпрошло
И, допустим, сколько лет им надо будет собирать на свое жилье, если аренда по 10т?
Лет 10-12 ? Ну такое
А якщо в кредит взяти?
ДелиВерка• 17 января 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Свекор дуже хороший, а свекруха абсолютна протівоположность!
Який у вас дохід?
Детские_Будут?• 17 января 2022
Ответ дляПусин Кукин
Лучше отдельно. Хороший стимул быстрее насобирать на свое и спокойнее
Ага, денег впритык - быстрее насобирают
Стеклянная мышь• 17 января 2022
Ответ дляДелиВерка
Кожного місяця відкладати ці 400 дол
Вже можна і розвестись 2 рази. Це не життя.
Дорослі люди мають жити окремо
Стеклянная мышь• 17 января 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
А якщо в кредит взяти?
Який кредит якщо в них впритик на зйом
Ответ дляСвета С Приветом
Я б не ризикувала,він всеодно буде піддаватись під вплив мами,якщо ви їй не догодите,через трохи і йому будете погана
Мої батьки так колись жили,зі свекрами,мій дідусь був дуже строгий ,придирався завжди до всіх і відразу не взлюбив мою маму,вона не раз чула як батька намовляв проти неї,розійшлись вони через 8 років життя,на зйомну батько не хотів йти категорично
Простецкая• 17 января 2022
Залежно на стільки часу плануєте і чи дітей не заведете?
Якщо роки 2без дітей і ви постійно на роботі, то можна спробувать. За умови, що батьки не проти. Ви там будете лиш ночувать. У вихідні вранці їсти приготували і прибрали і гуляти. В неділю з дому старайтесь, уікенди чи по гостям чи до батьків своїх
Однозначно• 17 января 2022
Ответ длябылоИпрошло
Искать варианты дохода. А жизнь не пол крылом родителей будет мотивировать. И эта жизнь хотя бы будет личной
это если оба из пары готовы впахивать и искать варианты дохода.
а если один психует, что надо за аренду платить и он не тянет, то пиши пропало. и хлеб с молоком трудно ему купить. то ж не пиво...

15 лет на съеме. но у нас без вариантов. нет родителей, у которых жить можно.

Ответ дляПростецкая
Ну незнаю мої куми так жили ,сварилась зі свекрухою кожен день,а Зара взагалі вже 2 роки не розмовляють щей сина проти мами намовила,і таке буває як в кіно
Почемучечка• 17 января 2022
По моим наблюдениям, те кто живут с родителями, живут на расслабоне. Одни решили пожить пока на свою не заработают, в итоге десять лет живут и не копят, доход хороший, но есть где жить и не парятся. А подруга через семь лет ушла на съем сама от мужа и свекрови, не выдержала. И в этих семьях вечные скандалы, какие бы замечательные все не были, но на одной площади жить ужасно
Пусин Кукин• 17 января 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Ага, денег впритык - быстрее насобирают
Переучатся, найдут новую работу или подработку. А живя со свекровью шансов насобирать больше?
Однозначно• 17 января 2022
Ответ дляПочемучечка
есть такое. у стариков свои правила. и взгляды. мы за неделю умудряемся достать друг друга, когда ездим к ним в гости. причем там не одна, даже не 2-3 комнаты...
автор Света С Приветом • 17 января 2022
Ответ дляДелиВерка
Який у вас дохід?
Зараз у нас кредит на три роки(великий) і ці три роки або жити геть впритик і може навіть з боргами чи потерпіти ці три роки з свекрухою. Дуже важкі відносини у нас, я ніколи не скажу поганого слова, завжди терплю її фирканя і критику, але дається мені це дуже важко! У нас є син, тому думаєм що робити. Зараз живемо з ними. Наприклад сьогодні образилася на те що я насипала чоловіку свій суп а не її, хоча він попросив мій. Бува що чоловік не витримає і скаже щось їй вона потім не говорить зі мною, а з ним говорить. Ну не любить вона мене) Більша частина доходу йде на погашеня кредиту 8тис в місяць, залишається 9 тис. Квартира у нашому місті обійдеться десь в 4-5тис це з комунальними. І залишається тисяч 4 на прожиток
ОйЙой• 17 января 2022
Ответ дляПростецкая
Да не «лише ночувать». Ещё заниматься сексом, приходить поздно, иногда выпивать, иногда есть не свежее приготовленное, а Мивину или суши с кафе, иногда подъедать продукты родителей и ещё много-много всего. Вы думаете родители, как слепые и глухие ни на что никогда не отреагируют и будут всегда молчать?
ДелиВерка• 17 января 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Я жила зі своїми батьками, ще сестра з сім´єю. Потерпіть. Хоча б кредит закрийте
автор Света С Приветом • 17 января 2022
Ответ дляДелиВерка
Та і ми так думаєм! Були б самі то тут навіть нема про що балакать уже снімали б
Ответ дляСвета С Приветом
Це капець як мало ,вона ж знає ваші фінанси навіщо кидати в сім´ю сварку
ДелиВерка• 17 января 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Нікого не слухайте, поки що поживіть. А там видно буде. Бо тут всі розумні, сидячи в своїх квартирах

автор Света С Приветом • 17 января 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не знаю! Стараюсь мовчать, бо якщо сваритись то гірше буде мені! Там навіть свекор ходить як по мінному полі, щось не так зробив і получив!
Ответ дляДелиВерка
Чого в своїх,?тут багато писали що на зйомі, ми припустимо платили кредит на машину і я була в декреті,але чоловік працював на 2 роботах,я його майже не бачила,і ніхто нам ніколи не допомагав,він в мене сирота
А в мене тільки мама і в неї своє життя давно з вітчимом
Ответ дляСвета С Приветом
Я би не змогла терпіти ,я нервова,краще дійсно мівіна,в нас теж був малюк
как тебе такое илон маск• 18 января 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А ви давно одружені,не писали ніби? Батьки ваші можуть допомагати продуктами припустимо чи кредит виплатити?
автор Света С Приветом • 18 января 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Уже 7 років. Жили на зйомній квартирі
Ответ дляСвета С Приветом
Уже 7 років. Жили на зйомній квартирі
Тобто жили і повернулись до батьків бо кредит?
автор Света С Приветом • 18 января 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ні, продукти то свої, батьки допомагають. Овочі, м´ясо. За кредит платимо самі. Да я б і не взяла гроші
Патриотка• 18 января 2022
окремо і тільки так, я дурненька жила з своїми свекрами два роки то жах....но мої свекри не розуміли ,що в нас окрема сім´я , вони мене типу удочерили і постійно ,,виховували’ нас ....як згадаю, ну його, з´їхали на квартиру, грошей бракувало , но яка я була щаслива , жити без нотацій кожного дня , і мати змогу ходити хоч в трусах
автор Света С Приветом • 18 января 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, кредит був просто дуже необхідний(не хочу вдаватися в дрібниці) Перший рік жили у свекра, свекруха була на заробітках
Ответ дляСвета С Приветом
Ну правильно вона хазяйка і хоче бути головною,не всі витримають людину в домі, ви їй не дочка ,і вона не може і не хоче міняти щось
А чоловік що каже ,хоче йти на зйомну,чи далі дивитись як дружину принижують