Борщец• 20 января 2022

Які аналізи зробити , після хвороби і прийому аб?

Вагітність 33-34т. Перехворіла і приймала аб. Хочу дізнатися чи з дитинкою все нормально . До хвороби робила узд. Пройшло трошки більше 2 тижнів. Потрібно повторити узд ? Лікар казала зробити , але вже в 35 тижнів. Можливо КТГ потрібно зробити ?
Прыг-скок• 20 января 2022
Не покажут вам анализы и узи все ли хорошо
Антибиотики должны были назначить совместимы с беременностью
Настасья Пицун• 20 января 2022
Слушайте своего врача и не нервничайте. Я тоже сильно переболела на таком сроке, с малышом все ок.
Бауди на ауди• 20 января 2022
а чем болели?
пс - анализы врач назначает
автор Борщец • 20 января 2022
Ответ дляБауди на ауди
а чем болели?
пс - анализы врач назначает
Гайморит . Моя назначає і тільки переписує в карту. Ще з листопада низькуватий гемоглобін 111і тільки зараз назначила препарат , щоб підняти. Хоча після хвороби в мене мабуть він зовсім упав . Завтра здам ще ЗАК.
Даха-сваха• 20 января 2022
Ответ дляБорщец
Я тоже заболела гайморитом в 15 недель,назначили а/б,на 19 неделе узи делала,все хорошо
Не переживайте!