Сегодня я не я• 26 января 2022

Че за новый флешмоб в Фейсбуке? Аватарки с флагами

Борисфенка• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
А шо такое? Бесит, когда на провокации не ведутся?)))
Так нема ніяких провокацій. Всі поставили собі жовто-блакитні прапори і спокійно займаються своїми справами.
А от вас ковбасить. Але це ваші проблеми

Хи хи, ну ну• 26 января 2022
В 2014 это было искренне. А сейчас не чувствую искренности. Особенно когда вот эти с флажками столько грязи льют друг на друга с матами. Лицемеры
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляБорисфенка
Смешно
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
А это искреннее лицо таких вот людей
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
Тема выпала из топа. Вам не заплатят. Есть и другие страны. Просвещайтесь.

Пс. Казалось бы в таком возрасте уже мудрость должна быть. Ан нет, тролим на форумах как подросток на каникулах))
А вам заздрісно? То не гарно, то погане і руйнівне відчуття. Переборіть його в собі і світ заграє новими яскравими барвами.
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
И снова драсти)
Так откуда вывод что украинский не знают?
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
А это искреннее лицо таких вот людей
Вот это и ужасает. Такие патриоты с флажками а рот черный что и хлоркой не отмыть. Но главное с флажком

Четырёхсторонний скотч• 26 января 2022
У 2014 р. ми виїздили із дитиною під обстріли з окупованої території , збиралися буквально за 10 хвилин, і ось нарешті ми побачили синьо- жовті прапори вільної України , тоді плакали, що ми в безпеці. Я поставила прапор у ФБ,мої друзі також, але про жодного не скажеш, що це диванні патріоти, бо це волонтери, добровольці, військові .
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
А де ж ви таке бачили? Щоб лили бруд одне на одного? То ви, певно, переплутали, не ті, що з прапорами, а ті що ’без флажков’ брудом сходять.
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Это результат вливания тв и инета.
Здесь о Польше заикнулись..так в ней порядок на улицах, дорогах..
У нас везде бардак но зато под прикрытием авки с флагом
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
Смешно
То смійтеся! Сміх, то є запорука здоров´я, воно вам знадобиться.
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Спасибо. Здоровье это главное. Особенно в Украине
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
И снова драсти)
Оп! А це поворот. Як ми вийшли на мову? Що дало вам підставу вважати, що я маю сумнів щодо вашого знання мов?
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
На Фейсбуке в комментариях
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Первое ваше сообщение. И дальше. Логическая цепочка
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
А мене жахає тотальна неграмотність ваших дописів. Отак і будемо нажахані.
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
На Фейсбуке в комментариях
На фб вообще бардак. Особенно удивляют люди, которые вынуждены на заработках за копейки по 16 часов батрачить.. но будут рвать горло до последнего
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
Это результат вливания тв и инета.
Не знаю, де ви мешкаєте, але в моєму місті бруду на вулицях нема, люди чемні, дітки вітаються.
Четырёхсторонний скотч• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Вивчіть пунктуацію та граматику) а то такі безграмотні , а щось маєте проти патріотів та прапору)

Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
Повинна вас розчарувати. З логікою у вас збій вийшов. Тему мови я облишила ще на початку. Коментар про заздрість стосувався тільки тролінгу, ’як школяр на канікулах’.
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Вы пытались меня зацепить? Не получилось.
Когда аргументы заканчиваются начинается поиск ошибок😁 проверено😁
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Выучила. Черноротый скотч
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
А ви Маріку напишіть, що на фб бардак, який особисто вас не влаштовує. Він точно дослухається. Бо ж, бідний, не уявляє, що се робиться.
Четырёхсторонний скотч• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Выучила. Черноротый скотч
Примітив , таке приитамане сепарам та ваті)
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
О так вы специалист в сепарах и вате?
Мне это не интересно, сори
Вообще не факт• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Там давно аргументы закончились))
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляВообще не факт
Там давно аргументы закончились))
Та то такие же и сидят на Фб и гадят не покладая рук. Но с флажком😀
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Справа не в зачіпити, справа в тому, що коми і інші розділові знаки, то не тільки гарно, то ще й корисно. Вони наповнюються речення змістом. Без них - набір слів. Хоча...
Хи хи, ну ну• 26 января 2022
Ответ дляФея_3уровень
Спасибо, я учту на будущее
Фея_3уровень• 26 января 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Выучила. Черноротый скотч
Що і треба було довести. Рано чи пізно, ви таки демонструє своє справжнє єство. Не витримали, розкрилися.