Плакат с автографом зимы• 27 января 2022
Sinsay доставка кур´єром
До недавнього часу сайт робив безкоштовну доставку на нову пошту. Було зручно, адже можна було роздивитись і при потребі повернути. Останні два дні, якщо набиваєш корзину на суму безкоштовної доставки, доставка на нову пошту зникає і лише доступна доставка кур´єром. Чи дозволяє кур´єр оглянути речі і в разі потреби відмовитись від отримання?
ЛеньГуглить_правда• 27 января 2022
В мене доставка Міст, але жодного разу такого не чула, щоб оглядати при кур´єрі. Він приїхав, посилку віддав і поїхав. Все.