Свекруня• 23 января в 23:01
Про що Ви мрієте?
Мрію пити ввечері улюблений чай з молоком сидячи в обіймах свого чоловіка. Щоб у всіх все було добре, не боялися різких звуків,бо було безпечно, війна закінчилась остаточно і всі тішилися поверненню своїх рідних. Щоб діти могли спокійно вчитися, батьки радіти ,що можуть лягти і спати не думаючи про те чи буде тривога чи ні вночі, чи вийде поспати .
Мрію жити з сім´єю, просто жити.
Бавовнятко• 23 января в 23:02
Про мир. І нормальну Україну. Але це вже не можливо, тому - просто мрія
Анчо Ус• 23 января в 23:03
Закінчення війни
Відкриття кордонів і можливість подорожувати всією родиною
Котя_люлю• 23 января в 23:05
Про мир, щоб зять був демобілізований, щоб донька була щасливою, на її молодий вік багато перепало вже
Мозговая пилочка• 23 января в 23:05
Мрію, щоб жодного рашиста не залишилося на землі, щоб від…ся від України. Мрію, щоб усі хлопці повернулися з війни живими. Не можу дихати через відео, які ширяться останніми днями 💔
Глаза_в_3_карата• 23 января в 23:07
Звичайно про мир, а стосовно себе мати роботу і дохід щоб могла сама собі забезпечити все необхідне
Я_канеша_извиняюсь• 23 января в 23:08
Щоб війна скінчилася та люди жили добре,наші українці ,на інших мені пофігу. Ще Звільнися від страху та перевчитися на іншу спеціальність.
Міряно-переміряно• 23 января в 23:11
Чтобы нашли способ, как вылечить диабет 1 типа, и моя дочь хоть когда- нибудь снова спокойно жила.
миссАрфография• 23 января в 23:14
Про счастливу родину, і чоловіка, який би захотів від мене дитину та одразу побачив в мені свою свою жінку, дружину. Мрію, щоб моя бабуся 93 років нарешті дочекались своїх правнуків від мене, бо каже, що ще на весілля хоче потрапити, тілько його й чекає☺️
Але мені не щастить у коханні, з чоловіками, зустрічаємось-живемо по 4 роки, і на цьому все😔 втомилась шукати вже, мабуть така судьба
Покращена• 23 января в 23:17
Чтобы суставы не болели, в Гималаи йога тур хочу и дом небольшой. Чтобы люди были улыбчивые, добрые и счастливые, видеть их такими когда по улице идёшь. Сейчас очень часто попадаются на глаза маргиналы какие-то или нервное быдло, меня беспокоит будущее, что дальше (((
Свекруня
• 23 января в 23:20
Ответ дляМіряно-переміряно
Чула,що є спеціальні девайси які міряють і вводять інсулін самостійно, деяким дуже полегшують життя.
Ні грама• 23 января в 23:21
Мрію про спокійне мирне життя, про щасливе вже не мрію, коли ідуть рідні, дитина поїхала за кордон, чоловік не виїзний, тато старенький і грошей на необхідне не вистачає, вже про щастя і не думаєш нажаль
Дикая Роза• 23 января в 23:22
Хочу определиться, лучше выезжать из Украины или оставаться дома.. хочется машину поменять и кухню новую б, и шторы поменять в спальне, но если таки выезжать - то зачем это все…
Свекруня
• 23 января в 23:23
Ответ дляНі грама
Дитина в безпеці,чоловік з Вами, тато живий, гроші можна спробувати заробити. Щастя можливе.
Ні грама• 23 января в 23:24
Ответ дляСвекруня
Дякую за підтримку, знаю іншим ще важче …
Свекруня
• 23 января в 23:25
Ответ дляНі грама
Вірю, що на нашій вулиці ще буде свято
Ні грама• 23 января в 23:26
Ответ дляСвекруня
Вірю, що на нашій вулиці ще буде свято
І Вам здійснення мрій !!!
Попихтю та й годі• 23 января в 23:34
Окончание войны, помириться с дочкой . Открытая граница, аэропорт работающий, путешествия с мужем.
Стріляний птах• 23 января в 23:35
Мечтаю, чтобы дети выехали
Похудеть, иметь деньги и не работать
Щоб росія знов стала маленькою, щоб почали працювати світові інститути , побачити суд над росіянами від рядового солдата до хуйла
Для себе мрію щоб мої діти змогли жити без мене , бути самостійними і щасливими людьми
Щоб у психіатрів не було так багато роботи
Щоб зникли наркотики
Щоб спина не боліла
Щоб живі не заздрили мертвим
Щоб зникли наркотики
Щоб спина не боліла
Щоб живі не заздрили мертвим
ЛюблюДевчонок• 23 января в 23:44
Ответ длямиссАрфография
Бажаю, щоб Ваші мрії і мрії бабусі збулися якнайшвидше!!!!!!!!!!!
миссАрфография• 23 января в 23:46
Ответ дляЛюблюДевчонок
Плачу. Дякую, і я вам бажаю, щоб збулись ваші мрії!
фрау Гітта• 23 января в 23:54
Правильно написали. Мечтаю просто жить. И радоваться. Чтобы мои близкие были здоровы.
Чтобы у моего ребенка жизнь сложилась счастливо.
Мечтаю о мире. Чтобы война закончилась раз и навсегда.
Файна пані• 24 января в 00:04
Почитала тему и знаете что вспомнила. Как я сломала позвоночник сложно и тоже переосмыслила многое и чувствовала радость от того что могу просто ходить и жить, бла бла бла, тогда прониклась такой любовью к мужу потому что он так меня поддержал, думала вот это главное, а все эти ссоры из-за «мусорного ведра» такая чушь. Ну и как думаете, надолго просветления моего хватило?
До войны прям все были счастливые? Тоже расстраивались из-за фигни и с мужьями срались и все шло своим чередом.