Страшно с детьми ехать, кругом стреляют. Или это лучше, чем сидеть в квартире
Дівчата, не знаю чи доцільно зараз їхати чи ні. Але у нас зараз укомплектовують пункти прийому біженців. Я про Львівщину і Закарпаття. Потрібно шукати офіційну інфо. Плюс збирають допомогу. Також читала, що ЄС готові приймати біженців. Можливо у нас буде безпечніше жінкам і дітям. Бережи нас Бог.
___Nina___• 24 февраля 2022
Дівчата, у нас у Львові зараз готують школи для прийому людей і просять принести речі і харчі. Вирішуйте для себе: залишатися вдома чи жити в школі. Не знаю, що гірше. Я для себе ще не вирішила, чи готова евакуйовуватися. От привезуть мене на якийсь стадіон чи школу. А що далі?