Mihalina• 24 февраля 2022

Подивилась на всяк випадок маршрут на Західну Укр.

Через всю країну де-не-де затори і великі? Крив.Ріг, Кропивницький, Вінниця і т.д. Справді люди масово їдуть зараз?
katyunik• 24 февраля 2022
Так, справді. Стоїмо в заторі. По зустрічний вже в 2 ряди їдуть 😱
Ксюша-говоруша• 24 февраля 2022
Їдуть. Я живу біля Львова, і через наше село можна швидше напоперек переїхати з київської траси. Такої кількості машин я тут за все життя не бачила. Переважно з київськими номерами. Виглядає страшно((((
Tasya-ya• 24 февраля 2022
На кременчуг с полтавы ехали. Сплошняком харьков ехал в киевском и уманском направлении
автор Mihalina • 24 февраля 2022
Нічого собі. А нам зовсім нема куди їхати(