opana• 25 февраля 2022

Що робити з фоп і податками?

Я розумію, що це питання не те питання, яке потрібно зараз задавати. Але при активній паніці хочеться хоч щось знати і розуміти, що робити.
У кого онлайн продажі - що будемо робити? З чого податки платити? Продажу вже не було за останній тиждень, а в наступні - тим паче. Що робити? Я розумію, що доходу і на продукти не буде, і на комуналку, і за квартиру орендодавцю ще й податки
kidi_cow• 25 февраля 2022
Каникулы
автор opana • 25 февраля 2022
Ответ дляkidi_cow
Каникулы
не можу знайти інформацію, як їх оформити
Marka34• 25 февраля 2022
Форсмажор
Елена1265• 25 февраля 2022
Вы шутите? Я бухгалтер юр лица. Никаких налоговых регистрировать не буду, никаких отчетов сдавать не буду, никаких налогов платить не буду…. Военное положение, война, ракеты… сейчас о другом мысли
автор opana • 25 февраля 2022
Ответ дляЕлена1265
Та я ж тому і запитую, фопу 2 місяці і ще не знаю, що робити. Лякає мене те, що потім буду штрафи і пені півжиття платити за несплату ЕСВ І ЄП.
Квиточка• 25 февраля 2022
Война-форсмажор. Я даже прибыль не сдала. Так и будет. Главное, мир, здоровье и жизни
автор opana • 25 февраля 2022
Дякую дівчата, щось паніка накрила за все одразу
Iryska kr• 25 февраля 2022
Ответ дляКвиточка
І я не здала прибутку,і пдв за лютий не реєструвала
Solnet• 25 февраля 2022
Ответ дляКвиточка
Я вчера хотела прибыль сдать. Проснулась пораньше. Такая молодец.
Работать села.
Всё. Потом сдам всё
Financ• 25 февраля 2022
Автор, я голов бух, вчора вже нічого не реєструвалось, витяги не приходили, кошти по безналу можна відправити. Вчора ще півдня працювала, сьогодні все нахер
автор opana • 25 февраля 2022
Ответ дляFinanc
Дякую Вам дуже! Все таки, інформація - це сила
Financ• 25 февраля 2022
Правда звіти всі подали, і вчора в компанії всім виплачено зп за лютий, щоб людям було за що жити чи втікати
Юния13• 25 февраля 2022
Ответ дляЕлена1265
Я все отправила в среду-квитанций нетдо сих пор.сервер у них я так понимаю не работат
автор opana • 25 февраля 2022
Ответ дляЮния13
в телеграм каналі писали, що багато що вимкнули для уникнення кібер атак
Юния13• 25 февраля 2022
Ответ дляopana
Тогда можно не спешить с отчетами