Я розумію, що це питання не те питання, яке потрібно зараз задавати. Але при активній паніці хочеться хоч щось знати і розуміти, що робити.
У кого онлайн продажі - що будемо робити? З чого податки платити? Продажу вже не було за останній тиждень, а в наступні - тим паче. Що робити? Я розумію, що доходу і на продукти не буде, і на комуналку, і за квартиру орендодавцю ще й податки
Ответ дляЕлена1265
Вы шутите? Я бухгалтер юр лица. Никаких налоговых регистрировать не буду, никаких отчетов сдавать не буду, никаких налогов платить не буду…. Военное положение, война, ракеты… сейчас о другом мысли
Та я ж тому і запитую, фопу 2 місяці і ще не знаю, що робити. Лякає мене те, що потім буду штрафи і пені півжиття платити за несплату ЕСВ І ЄП.
Ответ дляЕлена1265
Я все отправила в среду-квитанций нетдо сих пор.сервер у них я так понимаю не работат