Девочки , как можно перевести Е 1000 на помощь армии ?
kollarova-oksana• 26 февраля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
фото
В моно тоже есть в разделе благотворительность
kollarova-oksana• 26 февраля 2022
Ответ дляMarishkaK
Удалено администрацией...
Кто не кормит свою армию , будет кормить армию врага
Катрадзе_Я• 26 февраля 2022
Ответ дляMarishkaK
Удалено администрацией...
Люди перевели вже більше 77млн грн з єпідтримки. Так що тища до тищі.
Ответ дляMarishkaK
Удалено администрацией...
Я своим детям и без этого куплю .
Ответ дляlatifa.
Є, але пішло зі звичайної карти, а як перевести з єПідтримки не знайшла. Навіть якщо вводиш айбан рахунок, пише не знайдено. Не підкажете як саме це зробити
Введіть в гуглі е-підтримка армії, вас перекине на сайт портмоне. Там введете номер картки моно з коавдною тисячею, і інші реквізити і все. Тільки що так перевела свою тисячу