alibi5• 28 февраля 2022

Дівчата, напишіть будь ласка, хто знає-що там на Шегинях-піший перехід..

Хочу з дітьми зі Львова. Якщо на піший-наскільки велика черга? Скільки стояти в черзі+-. Хто має найновішу інформ. Буду дуже вдячна!
sandra-ko• 28 февраля 2022
Ліпше питайте в ФБ.

Світлана-7d87• 01 марта 2022
Чула по новинах що по 3 добі стоять, черги величезні! Але це хто на машинах , а піший не знаю!
автор alibi5 • 01 марта 2022
Ответ дляsandra-ko
Ліпше питайте в ФБ.
А можете, будь ласка, ссилку дати, де таке уточнити можна. Буду дуже вдячна!!!
автор alibi5 • 01 марта 2022
Ответ для Світлана-7d87
Це машиною стільки, на пішому писали ніби 8 годин післявчора. Але хочу знати станом на тепер.
EAlonka• 01 марта 2022
На ягодин, в суботу там відкрили піший перехід.
sandra-ko• 01 марта 2022
Ответ дляalibi5
Найліпше купіть квиток на автобус. Він буде з вказаними місцями. Бусфор або інша компанія перевізник. Білети є. Дивиться ближче до кінця тижня. Вам потрібно в любе місто Польщі. Там всюди польські волонтери, які надають житло, речі, їжу. Безкоштовні поїзди, автобуси для українців у всіх напрямках. Візьміть з собою крім біометричного паспорту український. Для безкоштовних поїздок показуєте український паспорт. Якщо знайду на ФБ ссилку- скину. Десь бачила.
sandra-ko• 01 марта 2022
Ответ дляalibi5
Ось ще групи в Вайбері перевізників.

Anicha• 01 марта 2022
Інформація щодо Польських 🇵🇱 кордонів на 22:00

🔻Рава-Руська - авто очередь 5.50 км | 0 пешеходов

🔻Шегині - Медика Автомобільна черга 36км | 420 Кількість пішоходів

🔻 Смільниця - Кросценко Автомобільна черга 15.6 км | 300 Кількість пішоходів

🔻 Ягодин - Дорогуск - Автомобільна черга 2.00 км | 0 Кількість пішоходів

🔻 Грушів - Будомєж - Автомобільна черга 6.20 км | 50 Кількість пішоходів

🔻 Угринів - Долгобичув - Автомобільна черга 10км | 0 Кількість пішоходів

🔻Устилуг - Автомобільна черга 4км | 15 Кількість пішоходів

По інформації не достатнь авто на Шегині, Смільниця, Грушів

Якщо є більше інформації - пишіть коменти

Нетипичная Польша 🇵🇱
Anicha• 01 марта 2022
Это инфа с телеграма Нетипичная Польша на сегодня.
автор alibi5 • 01 марта 2022
Ответ дляAnicha
Спасибі Вам! ❤️
автор alibi5 • 01 марта 2022
Ответ дляEAlonka
Дякую, не знала цього!!
автор alibi5 • 01 марта 2022
Дівчатка, я Вам всім безмежно вдячназа інформацію!!! !
Вкотре переконуюся, що тут завжди допоможуть. Поки сидимо
Вранці будемо вирішувати!!
Мирної всім нам ночі!!
автор alibi5 • 01 марта 2022
Ответ дляsandra-ko
Ось ще групи в Вайбері перевізників.
Щиро вдячна❤️
sandra-ko• 01 марта 2022
Ответ дляalibi5
Щиро вдячна❤️
Миру нам!