asjaua• 01 марта 2022

Російській роумінг, іди нахуй!

Наші оператори не підключають до роумінгу російські номери. Тому пильнуйте тих, хто буде намагатися купити декілька стартових з сімками та по можливості заважайте їм. Також, якщо у вас забрали вашу сім, то якнайшвидше заблокуйте її через оператора. КС 466 (якщо з іншого то 0800300466), водафон 111 (080300111)
Vlada-Maria• 01 марта 2022
правильно, нехай бродять, як вівці, поки не отримають свої 7г
автор asjaua • 01 марта 2022
Дівчата, розшарьте в соцмережах, це наша безпека
Гл@ша• 01 марта 2022
Клас, зараз заберу поширювати. Хай суки бродять.
Pole• 01 марта 2022
’Ми і не дивувались тому, що окупанти грабують наші магазини, але тепер хоча б зрозуміло куди подівся увесь туалетний папір. Потужну російську армію годують простроченими пайками, котрі не слід їсти вже сім років.’

Блукають у пошуках кущика...
ok1904• 01 марта 2022
Ответ дляPole

Блукають у пошуках кущика...
Дякую за гумор