Лавров повторил требование, что Украина должна признать «ЛДНР» в границах Донецкой и Луганской областей.
Также, как заявил Лавров🤮, Украина должна пройти «демилитаризацию» по неким «чётким» параметрам
🇺🇦 Украина Новости
alenka3108• 02 марта 2022
Эта голова лошади уже полностью гнилая. Пусть засунут свои требования себе в жопу.
prosto_mama_• 02 марта 2022
Чому ми щось повинні ??? Я просто людина цього не розумію. Ми живемо на своїй землі. Це мій дім! Чому я повинна тікати,боятися, спати в коридорі?
Чому ці суки лізуть? Чому світ не може це зупинити?
Ответ дляprosto_mama_
Не хвилюйтеся, в мене ті самі думки в голові.слово в слово.
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляok1904
Я трималася. І зараз тримаюся. Не плачу
Але в душі все розривається
Ну як так???
Але в душі все розривається
Ну як так???
❗️Генассамблея ООН приняла резолюцию с требованием к России прекратить применение силы в Украине и вывести войска.
За проголосовало 141 государство, против пять (Россия, Беларусь, Сирия, КНДР, Эритрея), воздержались 35 (среди них Китай, Индия, ЮАР, Казахстан, Пакистан, Иран, Ирак, Куба, ЦАР).
Инсайдер UA | Подписаться
Ответ дляFeel good
Инсайдер UA | Подписаться
От, я так і думала що Казахстан поплічники пу ще ті, шмаркачі, вибачте за слово.
Ответ дляFeel good
Инсайдер UA | Подписаться
Прошу простить...что такое Еритрея?? Это типа лднр?
prosto_mama_• 02 марта 2022
Ответ дляok1904
Те саме, то бере, то попускає, вчора мені було легше, бо вищначила для сеье що злочинців посадять, а сьогодні під вечір накрило.
Так само. Вчора було легше.