Лавров повторил требование, что Украина должна признать «ЛДНР» в границах Донецкой и Луганской областей.
Также, как заявил Лавров🤮, Украина должна пройти «демилитаризацию» по неким «чётким» параметрам
🇺🇦 Украина Новости
Ответ дляok1904
Ну, білоруси швидко закінчаться ,бо там показуха була для таргана, а реальність дуже відрізнялася. А казахи поки тримаються остопонт, але ж там вел території під рос військовими...
Ну так він до них побіжить падлюка. Єдине шо в цій історіі тішить (якщо так можна казати в у шьоиму випадку), шо воно саме не спроможне і бігає по всіх по допомогу