Veronainika• 03 марта 2022

Куда можно обратиться о перевозке ребёнка в тяжёлом состоянии в Львов?

Девочки, прошу, помогите советом, к кому обратиться в Киеве, чтобы хоть как-то помогли уехать. Едем на плановую операцию в Польшу...
автор Veronainika • 03 марта 2022
Пыталась с взрослым ребенком на руках (ходить не может) сесть в поезд Киев-Варшава, не получилось. Может, есть какая-то помощь для инвалидов???
Настя Цимбал• 03 марта 2022
lus_so• 03 марта 2022
Спробуйте через телеграм сюди
Юля
lus_so• 03 марта 2022
Ось також її фб
https://www.facebook.com/yulia.potapova07
автор Veronainika • 03 марта 2022
Ответ дляНастя Цимбал
фото
Ой, ничего не могу рассмотреть на картинке(
автор Veronainika • 03 марта 2022
Ответ дляlus_so
Спробуйте через телеграм сюди
Юля
Спасибо!!!!
alena2013• 03 марта 2022
Ответ дляVeronainika
Спасибо!!!!
Пишу вам в личку
alena2013• 03 марта 2022
Написала
Pole• 03 марта 2022
Ответ дляVeronainika
!! До уваги батьків та опікунів дітей з інвалідністю та родин, які

виховують дітей-сиріт!!

Якщо ви зараз перебуваєте в Києві і потребуєте допомоги в евакуацiï на час бойових дій - її можна отримати від платформи створеноï спільно з Центр взаємодопомоги ’Спасемо Україну’ Микола Кулеба.

Для цього необхiдно подати заявку на Telegram або Viber за номером телефону +380999739327 в якiй чiтко зазначити наступну інформацію

ПІБ законного представника, який буде супроводжувати

дитину

Контактний телефон

Адреса перебування

Кiлькiсть дітей та ïх вiк

Група інвалідності та мобiльнiсть дитини Особливі потреби при транспортуванні, в тому числі

медичні Чи необхідне транспортування до вокзалу?

!! ВАЖЛИВО!!

Заявки приймаються повідомленням Telegram або Viber!!! Просимо надавати максимально детальну інформацію, одним повідомленням для оперативного оброблення та органiзацiï
евакуацiï!

Величезне прохання поширювати інформацію серед знайомих,

які виховують дітей з інвалідністю та дітей-сиріт!!
автор Veronainika • 03 марта 2022
Ответ дляPole

виховують дітей-сиріт!!

дитину

Контактний телефон

Адреса перебування

Кiлькiсть дітей та ïх вiк

!! ВАЖЛИВО!!

евакуацiï!

Спасибо!!!!!! Уже пишу!