Девочки, прошу, помогите советом, к кому обратиться в Киеве, чтобы хоть как-то помогли уехать. Едем на плановую операцию в Польшу...
Пыталась с взрослым ребенком на руках (ходить не может) сесть в поезд Киев-Варшава, не получилось. Может, есть какая-то помощь для инвалидов???
Ответ дляНастя Цимбал
фото
Ой, ничего не могу рассмотреть на картинке(
Ответ дляlus_so
Спробуйте через телеграм сюди
Юля
Спасибо!!!!
Ответ дляVeronainika
!! До уваги батьків та опікунів дітей з інвалідністю та родин, які
виховують дітей-сиріт!!
Якщо ви зараз перебуваєте в Києві і потребуєте допомоги в евакуацiï на час бойових дій - її можна отримати від платформи створеноï спільно з Центр взаємодопомоги ’Спасемо Україну’ Микола Кулеба.
Для цього необхiдно подати заявку на Telegram або Viber за номером телефону +380999739327 в якiй чiтко зазначити наступну інформацію
ПІБ законного представника, який буде супроводжувати
дитину
Контактний телефон
Адреса перебування
Кiлькiсть дітей та ïх вiк
Група інвалідності та мобiльнiсть дитини Особливі потреби при транспортуванні, в тому числі
медичні Чи необхідне транспортування до вокзалу?
!! ВАЖЛИВО!!
Заявки приймаються повідомленням Telegram або Viber!!! Просимо надавати максимально детальну інформацію, одним повідомленням для оперативного оброблення та органiзацiï
евакуацiï!
Величезне прохання поширювати інформацію серед знайомих,
які виховують дітей з інвалідністю та дітей-сиріт!!
виховують дітей-сиріт!!
дитину
Контактний телефон
Адреса перебування
Кiлькiсть дітей та ïх вiк
!! ВАЖЛИВО!!
евакуацiï!
Ответ дляPole
виховують дітей-сиріт!!
дитину
Контактний телефон
Адреса перебування
Кiлькiсть дітей та ïх вiк
!! ВАЖЛИВО!!
евакуацiï!
виховують дітей-сиріт!!
дитину
Контактний телефон
Адреса перебування
Кiлькiсть дітей та ïх вiк
!! ВАЖЛИВО!!
евакуацiï!
Спасибо!!!!!! Уже пишу!