smail99• 03 марта 2022

Холодильник, Київ , Правий берег

Дівчата, підкажіть будь-ласка , можливо в когось є непотрібний , але працюючий холодильник? Або може хтось знає де зараз можна купити ...всі популярні магазини техніки обзвонила, результату нуль ..
Що робити зараз без холодильника куди дівати продукти, які і так в обмеженій кількості ...розумію що це не сама страшна біда зараз, але не знаю який вихід знайти в цій ситуації...
Капитошка81• 03 марта 2022
На олх посмотрите

chaechka_• 03 марта 2022
Если не найдёте,то можно на балкон складывать или в пакетики за оно повешать
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляТютёха
На олх посмотрите
Дивилась , або слухавку не беруть , або просто вже не актуально
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляchaechka_
Теж думала за вікно , але боюсь , що в цій ситуації можуть не правильно зрозуміти
n.semenova• 03 марта 2022
Ответ дляsmail99
А балкон есть?У меня много чего на балконе.Мясо конечно не надолго,но суткидвое нормально.
У мамы сейчас отключили электричество -все на улице держит.( дача)
gnomik724• 03 марта 2022
мясо готовите и отлично храните на балконе по 3-5 дней, а остальное по типу консерв и круп и так хранится

мы сами 10 дней без холодильника
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляgnomik724

мы сами 10 дней без холодильника
Проблема в тому , що м´яса як такого в нас і немає , не встигли купити . Одна заморозка пельмені/ овочі
І молочка молоко, йогурти .
Крупи і консерви не тримаю в холодильнику..
alenaalex7• 03 марта 2022
Ответ дляsmail99
І молочка молоко, йогурти .
Мы все пельмени´ вареники отварили. Так и храним. Мясное пережарили.
Свет пока есть, но нужно быть готовым ко всему.
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляalenaalex7
Дякую за пораду , може так і зробимо

gnomik724• 03 марта 2022
Ответ дляsmail99
І молочка молоко, йогурти .
йогурти простоять на балконі молоко перекипятити, а заморозку овочі перетушити, пельмені переварити та смазати маслом, а потім гріти

ми так робимо, бо вріантів нема інших, в мене 22 зламався холодильник і я замовила новий, але його не привезли...
иркин• 03 марта 2022
Просіть сусідів.
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляgnomik724

Дякую !
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляиркин
Просіть сусідів.
Всі виїхали ..
иркин• 03 марта 2022
Ответ дляsmail99
Всі виїхали ..
Ну як прям всі? Я теж в Києві, сусіди є. Обмінюємося наводками по магазинам, варенням і так, по дрібницях.
автор smail99 • 03 марта 2022
Ответ дляиркин
Ну значить сидят тихо, нікого не чутно ( біля нас) а так по будинку ходити , навіть не знаю на скільки правильно