Подзвонила тітка. Ми с Київа. І каже що тільки но передали таке в новинах. Кто що знає ? Ми с Софіївськой Борщагівки. Це зовсім рядом. Якщо евакуюють, напевно і нам треба тікати . Боже коли це все закінчиться
Ответ дляRose_m
В Тарасівці такої інфо немає.
каже на 5 каналі сказали. кажу може ти не так зрозуміла ? каже ні, електричкою всіх везуть
Ответ дляMila 11
Странно , только что как раз слышала по единому каналу что ни в коем случае нельзя вестись на такое. Тетку нужно переспросить, а то мало ли...
вона слухає тільки 5 канал
Ксюша-Ксюшенька• 03 марта 2022
Ответ дляМария32_22
Из бучи и ирпеня сейчас вывозят, про Боярку и белогородку вообще ни слова
Из фейсбука Боярки
Актуальна інформація для жителів Боярської громади❗️
Для забезпечення транспортного сполучення до більш безпечних регіонів України, Боярська міська рада 4 березня організовує спеціальний рейс – електропоїзд з Боярки до Тернополя через Вінницю і Хмельницький.
🕒 Збір 4 березня на боярському пероні о 13:30. Відправлення – о 14 год.
За потребою, до сіл Боярської громади будуть подані автобуси. Про своє бажання виїхати із сіл, прохання звертатись до старост.
📌 Обов´язково візьміть із собою паспорт, свідоцтво про народження дітей.
🐶 Не забувайте про своїх домашніх улюбленців.
Ответ дляtrikota
Из фейсбука Боярки
це просто поезд дали. це не евакуація
Ответ дляtrikota
Из фейсбука Боярки
дякую
Ваш психолог• 03 марта 2022
Треба ретельно перевіряти інформацію.
Точно взламано сайт Волині і там вже ’передали’ ,що Україна капітулює.
Ответ дляВаш психолог
Треба ретельно перевіряти інформацію.
ця інформація не с сайту ! а з 5 канала. питаю у тих кто там живе чи це правда
що там за текст поясніть ? я с компа не можу прочитати той скрін
Ваш психолог• 03 марта 2022
Ответ дляМария32_22
Якщо є на 5му каналі,має бути на багатьох інших.
Зараз всі ТВ канали транслюють Єдині новини.
У мене постійно вкл.ТВ,я не чула.
Я б вірила тому,що почула сама.
У мене постійно вкл.ТВ,я не чула.
Я б вірила тому,що почула сама.
екатериналуиза• 03 марта 2022
Ответ дляМария32_22
звоните в администрацию боярки или на горячую линию.