Поддержите .совсем на душе паршиво .как думаете, сколько ещё будет война?
К@пусто4к@• 06 марта 2022
Ответ дляoks-oks
Ви знаєте,я вчитель,столичної школи.Повірте,вчити дітей зараз немаю ні сил,не бажання зараз. Заспокоюю своїх старих,хворих батьків,які від мене далеко. Сама скитаюся по підвалах.Днями лежу,абсолютно морально знищена,не до навчання,повірте,свого вистачає,ми теж люли
Тримайтеся! Дітям зараз теж не до навчання.