Создам еще отдельную тему, знаю, тут есть девочки которіе соображают.
Китай скаал, что ситуація в Украине дошла до той точки, которую Китайне хотел бі видеть.
«Мы также призываем США, НАТО, Европейский союз и Россию вести равноправный диалог, противостоять противоречий и проблем, которые накопились за эти годы, обратить внимание на негативное влияние расширения НАТО на восток на обстановку безопасности России и стремиться к созданию сбалансированной, эффективной и устойчивой среды безопасности в соответствии с принципом неделимости безопасности», — добавил глава МИД Китая в разговоре с коллегой из США.
Я правильно понимаю, Китай предлагает свернуть єту войну на условях россии?
natallochka• 05 марта 2022
Ответ дляsashik77
Ну смісл тот же. Просит сесть и договориться. Но при єтом учесть ультиматумі россии.
И независимость Украины, вы спецом это не читаете?
НамСвоюРобити• 05 марта 2022
Ответ дляnatashadi
А что именно Польша сказала?
Що ніколи не визнає змінені агресією кордони України.
Типу такого.
Ответ дляenglish book
Вот здесь оригинал,кому интересно.Гугл переводит адекватно.
Ван І проводить телефонні переговори з держсекретарем США Блінкеном
5 березня 2022 року член Державної ради і міністр закордонних справ Ван І провів телефонну розмову з держсекретарем США Блінкеном на прохання.
Ван І зазначив, що найважливішим у нинішніх китайсько-американських відносинах залишається просування та впровадження консенсусу, досягнутого главами двох держав під час відеозустрічі. Деякі останні слова та вчинки американської сторони суперечать вищезазначеним цілям, і Китай висловлює серйозне занепокоєння. Тайвань є невід´ємною частиною території Китаю, а питання Тайваню є внутрішніми справами Китаю. США повинні повернутися до початкового значення принципу одного Китаю, припинити потурати та підтримувати «незалежність Тайваню», припинити втручатися у внутрішні справи Китаю та вжити конкретних дій для збереження загальної ситуації китайсько-американських відносин.
Сторони обмінялися думками щодо українського питання.
Блінкен поінформував США про поточну ситуацію в Україні та її позицію. Ван І зазначив, що ситуація в Україні склалася до цього моменту, чого китайська сторона не хоче бачити. Українське питання є заплутаним і заплутаним, пов’язаним не лише з основними нормами міжнародних відносин, а й з інтересами безпеки всіх сторін. Необхідно зосередитися не лише на розв’язанні нинішньої кризи, а й на довготривалий мир і стабільність у регіоні. Як постійний член Ради Безпеки ООН, Китай завжди вирішує свою позицію та політику на основі суті справи. Китай вважає, що для вирішення української кризи все ще необхідно діяти відповідно до цілей і принципів Статуту ООН. Один – поважати та захищати суверенітет і територіальну цілісність усіх країн, а інший – наполягати на мирному вирішенні суперечок шляхом діалогу. Сподіваємося, що бойові дії припиняться якнайшвидше, ситуація на місцях буде полегшена, безпека життя та майна мирних жителів буде ефективно гарантована, а масштабні гуманітарні кризи будуть попереджені.
Ван І зазначив, що українську кризу можна вирішити лише шляхом діалогу та переговорів у кінцевому підсумку. Китай підтримує всі зусилля, які сприяють деескалації та політичному врегулюванню. Китай виступає проти будь-яких дій, які не сприяють досягненню дипломатичного рішення, а натомість розпалюють вогонь та ескалують ситуацію. Китай продовжить виступати і робити все можливе для миру. Ми заохочуємо Росію та Україну до прямих переговорів. Можливо, переговори не пройдуть гладко, але міжнародне співтовариство має продовжувати співпрацювати та підтримувати їх, поки не буде досягнуто результату та миру. Ми також закликаємо Сполучені Штати, НАТО, Європейський Союз і Росію вести рівноправні діалоги, боротися з суперечностями та проблемами, накопиченими роками, звертати увагу на негативний вплив постійного розширення НАТО на схід на безпекове середовище Росії та прагнути побудувати збалансоване, ефективне та стійке середовище безпеки відповідно до принципу неподільності безпеки Постійний європейський механізм безпеки.
Сторони також обмінялися думками щодо поточної ситуації на Корейському півострові.
Дякую.
Ответ дляlelya.fbr
Я поняла так же. Но это не тоже самое, что согласится на условия России, они у нее вообще бредовые, никто на них не пойдет, мы ж не зря столько выстояли.
А насчет НаТо, ну даже если не будем мы вступать в него и что? Россия сразу выведит свои войска и прекратит войну? Чето я сомневаюсь..
А может єто для них віход, чтобі сохранить лицо?
за крок до весни• 05 марта 2022
Ситуация в Украине дошла до той точки, которую Китай не хотел увидеть
ви пропустили важливу складову НЕ хотів би бачити.
я сприймаю це як поміркований тиск на росію, заклтк до діалогу, а не монологу
НамСвоюРобити• 05 марта 2022
Ответ дляnatashadi
Ну если разобраться то нас как бы и подталкивают к тому что мы сами откажемся от вступления в НАТО так как помощи от них нет никакой, по небу особенно
І ч/з надцять років все по кругу.
Invictusgirl• 05 марта 2022
Ответ дляOri.Ua
я тже так поняла , что Украина не идт в НАТО, Америка от нас отстает и перестает разжигать и дразнить россию, а россия не трогает нас , и мы типа Украина как она есть
Было бы неплохо
Но только нам сразу надо китайской стеной от раши начинать отгораживаться
Ответ дляЧто_по_чем
Китай только под себя работает. Очень много читаю информации про них, многое не афишируется просто, но они реально хитрые пипец
Якщо заглибитись в конфуціанство, то можна трошки зрозуміти Китай, але для нас це все не зрозуміле, цьому треба вчитися роками, вони не хитрі, а мудрі. Китай працює на Америку, а не на себе, і це не афішується ще більше.
Ответ дляSolmira
Спокуха! У Китая пока нейтралитет. Читала их новости, они никому не угрожают, ни за кого не стоят, дерибана Украины не хотят. Хотят, чтоб тут все просто успокоились и не волновали весь мир.
Ой,ну дай бог. Я почему то вот прям зациклена на Китае. И ине кажется, что именно китай сейчас может єто все прекратить. Но с меня такой политик как и специалист по прививкам)))
для пророссийского Китая это почти что осуждение действий рф))) иначе бы они просто помалкивали. Ну и по экспорту и перевозкам через китай там уже тоже сложности - Китаю нет никакого резона ссориться с сша, экспорт в который из Китая в разы больше. чем в рф. Из двух рынков он выберет сша.
Другой вопрос, что за господство бодаются, но сейчас этот вопрос вторичный, когда на кону деньги и рынки прежде всего.
НамСвоюРобити• 05 марта 2022
Ответ дляsashik77
Нас туди й так ніхто не брав.
Типу щось там синхронізували, але то було навіть не на роки, на 10ліття і взагалі не факт.
І саме, щоб не дратувати парашу.
Результат - війна((
І саме, щоб не дратувати парашу.
Результат - війна((