Nikalive• 09 марта 2022

Є тут дівчата з Червонограду???

Добридень, дівчата чи може є у когось знайомі що здають житло або можуть прихистити сім´ю?
Двоє дорослих та троє діток,молодшому 3 місяці.
Їдуть зараз у евакуаційному потязі.
Або скиньте волонтерські групи де можна спитати.
чаревна• 09 марта 2022
Управління держохорони України закликає:

Не поширюйте інформацію про нічні вибухи будь-якими каналами зв‘язку! Так ви опосередковано інформуєте ворога про позиції українських військових та локації систем ППО.
Ифигения• 09 марта 2022
Ответ длячаревна

Вы чего?
чаревна• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Вы чего?
Предупреждаю, а что?
Ифигения• 09 марта 2022
Ответ длячаревна
Предупреждаю, а что?
Да ничего. Автор ищет жильё родным.
Нах ей ваши предупреждения?
Вы по сути вопроса можете что-то посоветовать?
чаревна• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Да ничего. Автор ищет жильё родным.
Нах ей ваши предупреждения?
Сейчас война и на первом месте безопастность людей и военные действия против противников. Для особо одаренных я спецом это влепила в первые сообщения темы!!! Так понятно надеюсь
Ифигения• 09 марта 2022
Ответ длячаревна
Прикусите язык одаренная.
Ваша просветительская работа никому не всралась. Уже все в курсе, что война и что можно, а что нельзя.
чаревна• 09 марта 2022
Ответ дляИфигения
Прикусите язык одаренная.
Лучше автору напрягитесь и помогите автору
romantica• 09 марта 2022
Є якісь родичі, спитаю...
Поки знайшла в телеграмі канал місбкогї ради за пошуком ’Червоноград’.
romantica• 09 марта 2022
Родичка мені написала:
’У місті багато привзджих ,а от у церквах організовані пункти прйому там можна переночувати і перебути якийсь час, але не довгий отака ситуація.
Церква ЄХБ вул.Б.Хмельницького 36 якщо вибивати по карті то вул.Сокальська 4 3, там цілодобово є чергові і вони готові прийняти всі хто потребує.’