Ось ,що написала в іншій темі Вашій
З моїх близьких ніхто не ховається. Пішли в воєнкомат в ті,хто навіть не служив.
А ось сусід зверху (наркоман якийсь, постійно під чимось,я знімаю тут квартиру рік і він дивний і друзі такі, наркомани якісь) дуже боїться. Тільки тривога,то чутно як біжить в ванну чи коридор і такі звуки,ніби якимись шкафами чи досками себе ’прикриває’. А коли більш менш тихо,то вмикає на всю гімн України. Патріот,блін.
А! Ще згадала,що знайомий далекий, військовий,сидить вдома і таксує. За великі гроші.
І ще. Теж тільки що згадала. Що чоловік подруги всіх призиває йти воювати,а сам сидить вдома,нянчить дружину,до їй болить голова. І він ’не може’ її покинути. А вона й рада.
Короче,я за таких трусів забула )))