nat_tusya• 12 марта 2022

А як Ви їх поважаєте після цього?

Дівчата, намагаюсь зрозуміти і не можу. Як ви можете поважати своїх чоловіків, які повиїжджали з вами на ЗУ, чи сидять вдома і трусяться, щоб їх не викликали в воєнкомат? Що в ваших головах і головах ваших чоловіків? Мова не йде про тих, хто ну ніяк не може захищати за станом здоров´я і віком (хоча в мене є друг АТОшнік, якого давно списали за обома критеріями, проте як почалась війна - він наполягав доти, доки його не взяли до армії). Також, я розумію, що є виняткові обставини: малесенькі діти, діти-інваліди, хворі батьки.
А решта як себе виправдовують?
Про те, що не служив, зброї в руках не тримав, я навіть слухати не хочу - в ТО половина таких, але нічого, навчились всьому.

УВАГА! Всі, чиї чоловіки вже там, а також ті, хто записався, але йому сказали, що поки що не потрібно (і в цей час вони роблять іншу важливу роботу для міста) в голосуванні участі НЕ БЕРУТЬ!!
Результат:
вже голосів: 590
400 (67.8%) Тиц, блін
75 (12.71%) Інша мотивація(в коментах)
66 (11.19%) Перемога-пофіг, лише б мій жив
34 (5.76%) Хтось інший захистить країну
15 (2.54%) Хоче йти, не пускаю
Xue• 12 марта 2022
Ответ дляRubiii
Почему вас не беспокоит, где верхушка страны? Сколько у нас депутатов? 450? Где они?
Из них минимум сотня - женщины и пенсионеры. Но есть и те, кто в армии и ТО.
kystik• 12 марта 2022
Мы выехали не на ЗУ, но здесь все равно тише чем в Киеве. Говорит если призовут, пойдет. Сам в ТО не пошел, так как здесь нету такой интенсивности, и делающих из своих больше чем надо, а он чужой. Сидит работает удалённо, потому как все таки половина страны функционирует. Я помогаю армии за нас двоих, работы в тылу женщинам хватает.
Juliyavas• 12 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Аргумент мого чоловіка - нехай інші воюють,а я роботу маю.В мене діти малі.
І мій такий. Але мій ще й не працює . Не поважаю взагалі цю позицію. Аж сіпає, что вдома сидить. Їсть та спить.
E-ducate• 12 марта 2022
Тобто, хто буде працювати, якщо всі підуть в тер оборону, особливо в центральних та західних областях, вас не цікавить? Починаючи з посівної, продовжуючи водіями та будівельниками, і до ітшників.
Може, досі цих провокацій? Чи вам за них платять?
tarveldy• 12 марта 2022
Ответ дляRubiii
Мужчина, который работает, так же полезен. Поддерживается хоть какая-то экономика страны, платятся налоги. В свободное время, выходные можно помогать, заниматься волонтёрством.
Ну я про це і написала)))
Нажаль ми цього разу з чоловіком можемо тільки тримати тил, але реально багато таких запросів дуже елементарних які не можна виконати з-за того що всі виїхали
Rubiii• 12 марта 2022
Ответ дляShellyBelly
Почему должна работать только критическая инфраструктура? Вы походу очень далеки и немного не понимаете,какой урон сейчас приходится на экономику страны. Там,где можно работать,где нет обстрелов,работать не просто можно,а и нужно. Об этом говорят все умные и знающие люди.
Автор этого не понимает, увы.
kuskus• 12 марта 2022
Взагалі, це дуже хибна думка обмежених інтелектом людей,- думати, що всі повинні йти м‘ясом на фронт. Кожен має бути на своєму місці, і воювати, в першу чергу, треба головою, бо результати, коли воюють «м‘ясом», ми вже бачимо по ту сторону барикад. Дякую Боже, що москалі таки недалекі!
Xue• 12 марта 2022
Ответ длякамалинка
Молодец! В первую очередь думает о семье, они под его защитой! Настоящий мужчина и отец.
В окупации будет работать на благо детей и окупанта?
flowy• 12 марта 2022
Ответ дляRubiii
Не подлежат мобилизации
Rubiii• 12 марта 2022
Ответ дляkuskus
👍🏻
Rubiii• 12 марта 2022
Ответ дляflowy
Не подлежат мобилизации
Считаете, что это норма?
kystik• 12 марта 2022
Ответ дляnat_tusya
В критической инфраструктуре?
Половина страны нормально функционирует, работа есть не только в критической.
coch100• 12 марта 2022
Вот как раз прочитала:
Наконец-то всех сравняла война. Нет неприкосновенных «активистов», которые с целью наживы запугивали чиновников и бизнесменов публикациями в соцсетях. Настало время, когда не важно кто ты - политик или блатной бизнесмен, активист или журналист. Над Украиной зависла угроза и теперь все должны ее защищать без всяких преференций. Сегодня стало известно, что «борец за справедливость» Виталий Грегор будет исполнять гражданскую обязанность в ВСУ. Раньше он всячески пытался избежать призыва и скрывался от военкомата. Хотя до этого кичился в фейсбуке поездками в «Айдар» и готовностью защищать государство.
В защиту мобилизованного «активиста» стал его партнер Олег Дыба, с которым они годы выполняли бизнес заказ на сайте «Закарпатье онлайн». В военкомате смельчак Грегор начал истерить, что не может прочесть текст на повестке. Хотя судя по его странице в фейсбуке – раньше у него таких недостатков не замечали. Посты и комменты он писал самые активное. А тут без адвоката и зрение пропало, когда стала речь о защите государства. Что ж, очевидно военный комиссар стал первым в Закарпатье, кого не удалось запугать примитивными угрозами Грегора. Не получилось приобрести справку о состоянии здоровья, придется служить!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
neortoju• 12 марта 2022
Я с ребёнком приехала к своим родителям в черкас обл ещё за неделю до войны (причины были с войной не связаны). Мой муж с белым билетом, указано Обмежено придатний у військ. час (за билет в свое время не платили, у него проблемы реальные) приехал из Киева 24-го к нам, проснулся в 4.40 утра от выстрелов в Киеве. Сидит и ничего не делает, в ТО не берут, в военком позвонили (город маленький, все всех знают), сказали, что он нахер не нужен. Сидит реально херней страдает. Вроде и понимаю, что должен что-то делать, только какой с него толк, если оружие он только в игрушках на компе видел? Волонтёры, помощники тут уже не нужны, все организовали в первый день. Хорошо в авто разбирается, чинить умеет, если позовут - пойдёт без разговоров, потому что это его профессия и я считаю, что она тоже очень нужна в военное время, но пока от него ничего не требуется.
oneself• 12 марта 2022
Кожен повинен займатись своєю справою, і хтось повинен піднімати економіку, в той час як інші тримають зброю, вам так не здається, авторко?! І взагалі, для мене прояв фізичного насильства за межою розуміння. Мені страшно уявити як це жити з людиною, яка когось вбила.
Viktoria-6466• 12 марта 2022
Така болюча тема для мене.Моєму(військовий) зателефонували в 5 ранку,по тривозі з‘явитись в частину.Ніколи в житті не забуду цей ранок,вперше в житті щипала себе,до останнього думала,що сон.Вже розуміла,що може не повернутись+ гормони вагітності просто накривали.
Сестра(двоюрідна) в той же день зателефонувала ,вперше за 2 місяці ,з питанням :»Ну що ,забрали твого?Де він?»,знаєте,дівчата,така злоба накрила,що жах.
Її ж чоловік,вибачте,здоровий,кріпкий бугай,з купленим «білим білетом»,сидить в тилу.
І знаєте,жодного в нього немає бажання піти хоча б в ТО,бо «нічого ж не вміє»
Не розумію я таких чоловіків,що власну домівку та жінку не може захистити,перекладаючи всі обов‘язки оборони на інших чоловіків.
Anjavoloschykk• 12 марта 2022
Ответ дляJuliyavas
Я вас розумію.Цей працює і то нервує мене.Але то таке мабуть мій бзік.Навіть не знаю хто з нас правий,а хто ні(
Кошка Маша• 12 марта 2022
Конечно. Мой муж - настоящий мужчина. Вывез семью в безопасное место. Ни моя мама, ни ребенок не сидел в подвале и не пережил ужаса. Спасибо мужу.
Sveta7• 12 марта 2022
Ответ дляcoch100
Вот как раз прочитала:

І яка з нього користь там? Хіба підставити когось чи стати тягарем іншим. Я проти таких ’героїв’ на передовій.
NafffAnja• 12 марта 2022
Вас вже адмін.керівники, військові, всі закликають не сіяти розбрат: бо там біженці нахабні, сям квартири дорогі, тут хтось з чоловіків приїхав в мирне місто …
ПРИПИНІТЬ!
Думка військового як приклад у вкладенні.
Всім миру.
tarveldy• 12 марта 2022
Ответ дляneortoju
В нас є спец канал, де кидають запити і хто може, той виконує
coch100• 12 марта 2022
Ответ дляSveta7
Окопы пусть копает для тех кто настоящий герой.
Ksenia-e9d7• 12 марта 2022
Ответ дляkuskus
Автор, а ваш зараз де?
Её мужа забрали принудительно наверное, раз бесится. П.с. у моего по состоянию здоровья белый билет, но я б тоже была против, чтобы он воевал и заведомо шел на возможную смерть. Политики бесятся и информационно воюют, а простые люди гибнут
neortoju• 12 марта 2022
Ответ дляtarveldy
В черкасской обл? Скиньте, пжл, ссылку
nnnnika• 12 марта 2022
Мій з білим білетом в добровольчому батальйоні, але я в ньому ніколи не сумнівалась
kystik• 12 марта 2022
Ответ для_Annyshka____
Державний службовець. Посада зарезервована міністерством де працює. Зараз виконує обов´язки, які були до війни.
Мой тоже госслужащий. Думала кому надо его работа, а оказалось что жизнь продолжается. За неделю очухались и начали потихоньку работать. Поняла что и его труд для кого то очень важен, хотя раньше не сильно понимала зачем его лолдност надо.
Кошка Маша• 12 марта 2022
Ответ дляnat_tusya
цікавлять винятково ті, які не йшли і не збираються. Цікавить, як вони собі це аргументують
Вы с приветом? Собирался? Вообще-то военкомат призывает. ЗУ всех ставят на учет и решают
BloomBom• 12 марта 2022
Автор, а ваш уже воюет?
Veronika83• 12 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Ось ,що написала в іншій темі Вашій

З моїх близьких ніхто не ховається. Пішли в воєнкомат в ті,хто навіть не служив.
А ось сусід зверху (наркоман якийсь, постійно під чимось,я знімаю тут квартиру рік і він дивний і друзі такі, наркомани якісь) дуже боїться. Тільки тривога,то чутно як біжить в ванну чи коридор і такі звуки,ніби якимись шкафами чи досками себе ’прикриває’. А коли більш менш тихо,то вмикає на всю гімн України. Патріот,блін.

А! Ще згадала,що знайомий далекий, військовий,сидить вдома і таксує. За великі гроші.
І ще. Теж тільки що згадала. Що чоловік подруги всіх призиває йти воювати,а сам сидить вдома,нянчить дружину,до їй болить голова. І він ’не може’ її покинути. А вона й рада.
Короче,я за таких трусів забула )))
Вот за ’бежит в ванную при тревоге’ не совсем понятно. А надо демонстрировать слабоумие и отвагу при угрозе ракетного удара?
Кошка Маша• 12 марта 2022
Ответ дляnat_tusya
так, саме так в моєму розумінні зараз роблять Чоловіки.
Так делают сейчас ВСЕ.

КТО НА ЗУ В ТОМ ЧИСЛЕ