А як Ви їх поважаєте після цього?
Дівчата, намагаюсь зрозуміти і не можу. Як ви можете поважати своїх чоловіків, які повиїжджали з вами на ЗУ, чи сидять вдома і трусяться, щоб їх не викликали в воєнкомат? Що в ваших головах і головах ваших чоловіків? Мова не йде про тих, хто ну ніяк не може захищати за станом здоров´я і віком (хоча в мене є друг АТОшнік, якого давно списали за обома критеріями, проте як почалась війна - він наполягав доти, доки його не взяли до армії). Також, я розумію, що є виняткові обставини: малесенькі діти, діти-інваліди, хворі батьки.
А решта як себе виправдовують?
Про те, що не служив, зброї в руках не тримав, я навіть слухати не хочу - в ТО половина таких, але нічого, навчились всьому.
УВАГА! Всі, чиї чоловіки вже там, а також ті, хто записався, але йому сказали, що поки що не потрібно (і в цей час вони роблять іншу важливу роботу для міста) в голосуванні участі НЕ БЕРУТЬ!!
А решта як себе виправдовують?
Результат:
вже голосів:
400 (67.8%)
Тиц, блін
75 (12.71%)
Інша мотивація(в коментах)
66 (11.19%)
Перемога-пофіг, лише б мій жив
34 (5.76%)
Хтось інший захистить країну
15 (2.54%)
Хоче йти, не пускаю
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляMilka8181
ну разве что...
Водители, програмисты, слесари, механики и т.д и т п. В бой идут с боевой подготовкой
Anjavoloschykk• 12 марта 2022
Ответ дляkalapynchik
А другие типа безработные и бездетные?
А хіба я сказала,що погоджуюсь з цією думкою?
Ответ дляYulia-3262
Жіночка питала не про тих хто працює на місцях, а тих які з жінками поперли на ЗУ,п´ють каву, гуляють і насолоджуються краєвидами.
Воно б мені було огидним, то шмаркля а не чоловік. А хтось з таким боягузом ще й живе.
Мій воює, є хороший товариш чоловіка, він агроном в великому СГ підприємстві - душа болить за посівну, робить свою роботу, нікуди не тікає! Планує сіяти, шана йому і повага! Бо рашисти в минулому столітті нам і так двічі голодомори влаштовували. Потрібно обробити землю хоч якось
То есть по Вашей логике, воевать должны только жители областей, где идут военные действия?
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Так я не про вас. Просто у некоторых людей логика уж больно странная. Ладно бы честно сказали - боюсь, не справлюсь. Это нормальное чувство страха. Но прикрываться детьми.....
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляmkuliza
Я не говорила что все не украинцы. Я ответила девушке, которая сказала что нужно идти бороться за нацию. Читайте внимательно
Ясно что ничего не ясно.
Но я пустым аккаунтам сильно и не доверяю
Oleksa1551• 12 марта 2022
Ответ дляlaskovaya7
Зараз призивають тільки 1 хвилю. Чоловіки, в яких немає воєнного досвіду це 3-4 хвиля. Ніхто їх зараз в армію не візьме, нехай займаються поки чимось іншим. І не треба нікого соромити
Тут писали, что на три месяца забирают на учения всех. Но может это ’панический вброс’ был
Anjavoloschykk• 12 марта 2022
Ответ дляkalapynchik
Я теж так вважаю.І ще розумію,коли жінка хвора,немічна,чи дитина ну зовсім мала і не одна.У нас четверо.Але тим не менш…Коротко кажучи наші погляди розходяться.
Ответ дляRubiii
Почему вас не беспокоит, где верхушка страны? Сколько у нас депутатов? 450? Где они?
А пан Зеленський у квітні 21 року вніс коректив в закон про мобілізацію-’ депутати не підлягають мобілізації’ і зауважте що депутати не лише вр а й міських та районних рад
Ответ дляOleksa1551
Как они этим занимаются? Это их добровольничество или это их официальное ’задание’ от военкомата? Я не понимаю. Нас не спросили, что умеет. Но в билете написано что-то типа айти инженер
Добровольно, это никак не связанно с государственными структурами. По всему миру люди этим занимаются добровольно
Автор, ваш захищає ?
Я не розумію який толк може бути з тих хто не вміє, не має навичок, не відчуває що спроможний?
Хтось має і гуманітарки возити, і людей вивозити , тили забезпечувати і багато іншої роботи робити без зброї в руках. Так в країні війна, але поки що слава Богу гарячі точки не по всій країні і потрібно підтримувати життєдіяльність всієї держави. Кожен повинен бути на «своєму» місці , і рано чи пізно , я певна, кожен знайде таке своє місце де він буде максимально корисним.
Viktoria_St• 12 марта 2022
Ответ дляRubiii
Коля Котлета на западной, бесплатные обеды требует, бо бэжэнец и ему положено)
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляmkuliza
Увидите их спросите сами.
В Европу в ближайшее время не собираюсь. А все детки парашинских депутатов там сидят. И еще в загнивающей Америке
Откровенных трусов в моем окружении, как оказалось, нет.
Есть как бы несколько категорий:
1. Пошли в ЗСУ/тероборону
2. В тылу, НО куча бабла вливается в пластины для броников, приборы ночного видения, каски, носки.... Это тоже должен кто-то делать и продолжать работать.
3. Возят гуманитарку
4. Сидят с детьми (жена - хирург, куда деть ребенка)
5. Ддос, взлом сайтов и т.п, в тылу, естественно
При этом, мой круг - айти, диджитал и около того. Вот те ребята, которые в тылу - реальные задроты, куда там воевать. Это не боевые единицы, не с оружием. Но должны быть те, кто снабжает. Как и те, кто ложит рос сайты, спамит рос блядей...
Каждый делает свою работу.
Или мне психануть на коллегу Виталика, который ростом 1.60 , что он не пошел воевать, а сидит, работает и задонатил уже овер 5к баксов? Серйозно?
_____
Да, не спорю, есть эти вафли-каблуки, но их не много.
Перестаньте обсирать тыл!
Есть как бы несколько категорий:
1. Пошли в ЗСУ/тероборону
3. Возят гуманитарку
Каждый делает свою работу.
_____
Перестаньте обсирать тыл!
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляmkuliza
Ну вот пусть народ тоже мозги включает. За что они мрут?
А не знаю за что рашинские вояки умирают. Наверное за Путина, и за то чтобы мясорубку своровать
Ответ дляKalinaira
И где их взрослые дети Вот петькины где ?
Ось бачите, ви одразу видали себе за кого ви і проти кого.
Мене абсолютно не хвилюють діти можновладців, мене цікавить моя дитина як її годувати, ставити на ноги. Бо своїх вони повивозили заздалегідь, бо про наступ Путіна знали ще з листопада 21 року. Тільки дуже розповідаои що все класно і 16 влаштували день єдності- який виставили нам так його а насправді щрозуміло чому президент зустрічався з військовими. Не хочу нікому щось доказувати і доводити. Бо зараз єдина мета- мир, спокій і перемога.
І головне єдність!
Ответ дляLen00K
Мое мнение воевать должны обученные люди, и те кто годны должны были хоть раз в год ездить на учебку, а вообще идеальный вариант это наемники, 1 наемник =50 простым солдатам
frumoasa17• 12 марта 2022
Ответ дляmkuliza
Капець, зараз вірити в те, що воюють за депутатів або олігархів
Ви працюєте на рашу?
kalapynchik• 12 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ви працюєте на рашу?
Бинго😁