Moon shine• Изменено 12 марта 2022

Прикмети

Дівчата, примети були ...пам´ятаєте, тут ще пости були про те, що на НГ в Україні впало мінімум 4 ялинки. Я теж пост робила, але мене "добрі" забанили. Я тоді ще казала, що нас чекає велика біда. Але про війну ніхто не думав. Думали більше про економічне падіння. Ялинки точно впали у Києві, Маріуполі, Лебедині і ще одне пгт було. Плюс 14 січня з храму Софіїї Київської упав хрест. Це дуже поганий був знак. Нічого так просто не буває.Нас попереджало усе. Просто хтось бачить це, а хтось ні.
Tuchka v nebe• 12 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Вы уже 3 чел из отписавгихся кому приснилось спокойное море
Мне тоже снилось за пару дней до войны. При чем, центре Киева, на подоле. Типо я шла шла, завернула за угол, а там лето, спокойное море, солнце, тишина и птицы поют. Села с мамой и говорю ей: центр Киева, а так тихо и хорошо.
S4aste02• 12 марта 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Цікаво про Зеленського,щоб це значило?Давайте подумаемо...
Не буде президентом. Йому і мольфари це пророчать
ok1904• 12 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так-так, все вірно) приїздіть після перемоги) завітайте до нас в каплицю преподобного Сергія на Арабатських Термах.
Я там знаю кожне деревце, кожний камінчик, я обожнюю Таврію, Азов,Арабатку найкращий релакс-Арабатка, нічого так не заряджає енергетично як ранком схід сонця на пляжі , і нічого не заспокоює ніжніше, ніж захід сонця в день літнього сонцестояння над Сивашем, коли сонцячне коло сідає за обрій. ааа ще люблю Мелітополь і те, що коло Мелітополя, Лиш визволять зразу до Мелітополя, поїдемо з друзями, в нас традиція повязана з Таврією.
От ще б Ваші катакомби відчути, але то навіть не всі геніченці знають за них
Яриночка2• 12 марта 2022
Ответ дляlana2405
А хорошее что-то есть?
Плохое вы перечислили. Интересует обратное.
Тк плохого уже как бы хватит.
на 2 или 3 день войны ко мне на окно прилетала парочка диких серых голубей, они редко прилетают. Думаю это хороший знак
@nna• 12 марта 2022
Я не дуже вірю в прикмети. Але перед війною, 22 і 23 лютого мені снився один і той самий сон - я у селі своїх батьків, надворі ніч, виходжу я з двору і бачу як на дорозі стоять і сумно дивляться на мене всі мої померлі родичі. Просто стоять і дивляться із сумом, красиві, гарно вдягнені. Я кинулася до мами (батьки мої померли) і хотіла обійматися, але вона мене відштовхнула і побігла геть. Я кинулася до тітки - те саме. Дві ночі я просиналася в сльозах, а на третю розпочалася війна...
Мені так дивно було, чому саме всі померлі родичі з´явилися і одному сні дві ночі під ряд, тепер думаю можливо попереджували...
автор Лорисель • 12 марта 2022
Ответ дляAlessa 35
Девочки, а я вспомнила участие Зеленского в Танцах со звёздами с Еленой Шоптенко, как он очень сильно хотел победить в этом шоу и было видно, что уже никто не остановит его стремление к победе!Он таки занял первое место!Так и сейчас он не отступится и не уступит в этой битве!Очень в это верю!
Все астрологи говорят что у него в натальной карте все показатели победителя и что он наш президент не случайно.ему свыше дано победить.
kuskus• 12 марта 2022
Ответ дляЛорисель
А у путла що там з натальною картою?
автор Лорисель • 12 марта 2022
Ответ дляkuskus
А у путла що там з натальною картою?
Там жопа. Почався відлік назад.
Ir1n@• 13 марта 2022
Мені в ніч перед війною наснився український прапор зм´ятий. Але чистий і кольори такі ніжні. Вірю, що переможемо.
Nebahat Gunay• 13 марта 2022
Мне с 10 февраля снилась война, и внутренняя чуйка говорила ’бери детей и беги!!’ , 15 февраля вылетела зарубеж с надеждой что ’потыняюсь пару недель и вернусь’..
звездочка3• 13 марта 2022
Капец, только что взяла с комода иконку с моим именем, а за комод упала икона с ангелом хранителем
золотая осень• 13 марта 2022
Ответ дляjkz007
Просто містечко на Рівненщині, вчора над ним збили 3 ракети, які летіли в аеродром
А хто і чому поставив там ялинку з кладовища?
золотая осень• 13 марта 2022
Ответ дляjkz007
В Дубно поставили ялинку з кладовища. Пуйло замочать в Дубно, або людина звідти
І чому це має зв´язок з хуйлом?
золотая осень• 13 марта 2022
Ответ дляDamianaD
В Дубно встановили новорічну ялинку, яка росла на місцевому кладовищі. Тобто не з лісу, а з кладовища була головна ялинка.
Навіщо, чому з кладовища і як це пов´язано з хуйло?
золотая осень• 13 марта 2022
Ответ дляLotusA
Ксиву подхватил солдат этот у которого она лежала на подушечке
О, тепер зрозуміло, що військові утримають країну. Що ми зараз і бачимо
золотая осень• 13 марта 2022
Ответ для@nna
Мені в перші дні теж снився покійний батько. Просто він був поруч, наглядав. Нічого не казав, не звав нікуди. Потім наснилась покійна тьотя, теж просто була поруч. Я зрозуміла, що вони звідти дивляться на нас, може й охороняють, не знаю. Хочеться вірити, що охороняють нас живих.
золотая осень• 13 марта 2022
О, я тут сама з собою балакаю, нема нікого (
Амарилис• 13 марта 2022
Ответ дляS4aste02
А нічого, що він вже президент?
jkz007• 13 марта 2022
Ответ длязолотая осень
І чому це має зв´язок з хуйлом?
Це юмор ;)
Olga158• 14 марта 2022
Ответ дляЛорисель
Я - четвертый:). Снится позавчера, что я глубоко под водой в море, смотрю вверх и вижу что вода прозрачная и чистая. Выплываю, выхожу на берег и вижу что он усыпан мусором сильно-сильно. Шкарабанки, крышки, кульки, проволока какая-то. Стою и думаю: это же сколько времени убирать придется? Зачем берег такого прекрасного моря загадили с таким размахом и такой дрянью …?

А перед началом войны, в свой ДР (конец января) увидела ледянящий душу кошмар. Я вскочила в холодному поту и с немым криком, от ужаса не могла дышать:(. Двое суток не могла выйти из атмосферы этого сна. И он как по нотам сбывается все эти дни:(. Окончание кошмара было жизнеутверждающим, мы победим, буквально ‘вытолкаем’ всю эту орду обратно.