Дівчата, примети були ...пам´ятаєте, тут ще пости були про те, що на НГ в Україні впало мінімум 4 ялинки. Я теж пост робила, але мене "добрі" забанили. Я тоді ще казала, що нас чекає велика біда. Але про війну ніхто не думав. Думали більше про економічне падіння. Ялинки точно впали у Києві, Маріуполі, Лебедині і ще одне пгт було. Плюс 14 січня з храму Софіїї Київської упав хрест. Це дуже поганий був знак. Нічого так просто не буває.Нас попереджало усе. Просто хтось бачить це, а хтось ні.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А в мене в перший день війни йобнулась скляна кришка від сковорідки великої. І взяла і розбилась, більше великих кришок нема, неудобно теперача. Скільки вона в мене падала, і на вогонь клала, ціла залишалась, а тут раз і всьо. Прімета - як були руки з жопи, так і война не помогла їх виправити.
В Сільпо купіть кришку, з тих що Черветті, чи якось так, там є різні розміри
Я на 28 см за 109 грн купила.
Девочки, когда в днр объявили эвакуацию населения, я уже поняла, что пахнет жареным, но даже представить себе не могла насколько. И вот сижу я и думаю - что нас дальше ждет, к чему оно идет и тут ребенок подходит к окну и говорит - Радуга! Помните, юыла радуга над Киевом, кажется, 18.02. Я как-то подумала сразу, что это знак хороший, что в утешение - что все будет в итоге хорошо. На этом и держусь.
И тоже несколько дней тому снилось чтстое теплое прозрачное море, белые камни на дне... Дай Бог!
Ответ для9goda
Вы уже 3 чел из отписавгихся кому приснилось спокойное море
ИннусичкаЯ• 12 марта 2022
Мені снилось напередодні війни метро,ніби їду,але зупиняетсья потяг між станціями,техн.проблеми,люди в метро,очікують,2 рази,ще думаю,я в метро не їзджу,шо за фігня?Також снилось дніпро,шторм,а я за вікном його бачу,на вулиці сонце,та холод,а мені спокійно.Потім океан,спокійний,голубий,та тихий.І пляж,на озері,вода прозора,пісок жовтого кольру,дуже гарний.Снилось все у лютому,дуже запам´ятала.Про війну здогадувалась,бо про це казали,мозок так інф.видавав
ИннусичкаЯ• 12 марта 2022
Ответ дляТа ту та
Украина победит, Московия будет проклята и в упадке 350 лет. С Владимира началось, Владимиром и закончится.
В 26 году Украина будет как вторые США
Дай Боже
ИннусичкаЯ• 12 марта 2022
Ответ дляLotusA
При инаугурации перед ним закрылись двери.
У Порошенко падали солдаты
У Зеленского упало удостоверение с подушечки
У Порошенко падали солдаты
Цікаво про Зеленського,щоб це значило?Давайте подумаемо...
Ответ дляТа ту та
В 26 году Украина будет как вторые США
За це я давно читала, що через Володимира, який хрестив Русь проблемки, бо насильно хрестив. І за процаітання держави читала, але думала стьоб
ИннусичкаЯ• 12 марта 2022
Ответ дляok1904
Солдати дуже часто падають у англ.королеви і всі знають причину
вона з прикметами не повязана.
Зе встиг підхопити свою ксіву ще в польоті
вона з прикметами не повязана. Зе встиг підхопити свою ксіву ще в польоті
Красавчик
Девочки, а я вспомнила участие Зеленского в Танцах со звёздами с Еленой Шоптенко, как он очень сильно хотел победить в этом шоу и было видно, что уже никто не остановит его стремление к победе!Он таки занял первое место!Так и сейчас он не отступится и не уступит в этой битве!Очень в это верю!
harchushyn• 12 марта 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Подумаємо чи давайте ПРИДУМАЄМО)))
звездочка3• 12 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Напомните плиз что такое Дубно ?
И как это взаимосвязано
Дубно, это город на Западной Украине, там делают сыр Комо
Ответ дляLotusA
Ксиву подхватил солдат этот у которого она лежала на подушечке
Ну вот и сейчас вся надежда на наших военных.
Тосно я вспомнила этот момень, смотрела.
Англ.солдаты падают регулярно , так как у них стандарт парадной формы не менялся с 50х годов, в ней не удобно, жарко и т.д, во всех др.странах постоянно идет усовершенствование формы, только не у англичан, те консерваторы, в результате часто на парадах, в карауле траблы
Майстерня домашнього текстилю• 12 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Я на 28 см за 109 грн купила.
В нас нема Сільпи) живу в малесенькому містечку на березі моря) та я б не пішла купувати ту кришку, якби й було де, щараз гроші на харчі потрібніші.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якщо я правильно зрозуміла, моє улюблене місце відпочинку коло Вас - Сиваш-око Бога,
тримайтеся, все буде Україна.
Ответ дляok1904
тримайтеся, все буде Україна.
Так-так, все вірно) приїздіть після перемоги) завітайте до нас в каплицю преподобного Сергія на Арабатських Термах.